Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, Nők! Összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Összejönnétek egy olyan férfival, aki alkoholista volt?

Figyelt kérdés

Tehát, van egy ismerősöm, aki 15 évesen rászokott a piára, megviselte az az időszak elég rendesen, de sok küzdelem után 17 évesen sikerült leraknia.

Azóta leérettségizett, most egyetemen van, amúgy nagyon művelt srác, sok barátja van, szeret olvasni illetve nagyon érdekli a történelem,csak hát az a fránya 2 év...

Arra lennék kíváncsi, hogy ha ti megismernétek, megkedvelnétek, de kiderülne volt függősége, el e hagynátok emiatt?

Előre is köszi a válaszokat!



2017. febr. 13. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Dehogy hagynam. Mindenkinek megvan a keresztje. En tisztasagmanias vagyok, nezze el :D
2017. febr. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem zavarna.
2017. febr. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem hagynam el, nem igazan izgatna, regen milyen gondjai voltak, ha mara abszolut rendben van.
2017. febr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Olyan nincs, hogy valaki alkoholista volt, de már nem az. Aki alkoholista volt és már nem iszik, az absztinens alkoholista. Nem, nem jönnék össze egy alkoholistával.
2017. febr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Aki meg egyszer megcsalta a párját az absztinens áruló. Bárki bármi hibát elkövet életében bélyeg marad a homlokán a végítélet napjáig. :D

30/f

2017. febr. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha azóta megtanulta kezelni a problémáit más módokon, akkor igen. Az alkoholizmus általában inkább ennek az okozata, menekülés a problémák elől. Most lehet, hogy sínen van az élete, de olyan nincs, hogy ezentúl nem lesz más nehézség, akkor nem örülnék, ha megint piához nyúlna. Ha erről nincs szó, akkor persze miért ne.

Én egyáltalán nem iszok, egészségügyi okból, így nem is csábítanám.

2017. febr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Teljesen egyetértek akik azt írták,aki alkoholista az az is marad. Az Én sógorom ivott,majd letette a poharat,és 10 évig egy kortyot sem ivott. Most újra iszik.
2017. febr. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

Aki alkoholista volt,előbb utóbb alkoholista lesz,

sajnos egy ideig tud csak lemondani róla,tapasztalattal írom ezt! :( sajnos ez egy ilyen betegség!

sokat kellene nekem bizonyitania ahhoz hogy nem alkoholista

2017. febr. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
11%
Én úgy gondolom, hogy ez egy nagy harc volt az alkohol ellen. Biztos azért változtatott, mert jobb akart lenni. Elérte a célját! Én a Te helyedben adnék neki egy esélyt!
2017. febr. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen,bárugye nagyobb eséllyel lesz megint alkoholista mint az aki sohanemvolt az
2020. dec. 11. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!