Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Epilepsziásoknak van ismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Epilepsziásoknak van ismerkedési, társkereső oldala, chatje?

Figyelt kérdés
Jó lenne, ha tudnék ismerkedni, mert az életben nem annyira könnyű olyat találni, aki ezt megérti

2017. febr. 12. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom....lehet velem van a baj de miert kene kulom chat? Az epilepszia az...uram bocsass gyogyszerekkel konnyen kezelheto betegseg

Ha X ideje nem volt roham meg jogsid is lehet.

Lehet az a baj h en noverke vagyok...de nalam a hardcore betegseg valahol a HIV+-nal kezdodik. Ilyen h epilepszia...bocsanat ha csunyan irom le de fel se kapnam ra a fejem ha azt mondana a srac h neki van. Remelem nem bantok meg senkit

2017. febr. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Kevés ember az akinek ne lenne valami egészségi problémája. Ahogy a nővérkénk is írja az epilepszia gyógyszerel kezelhető, karbantartható, tulajdonképpen tünetmentessé tehető.

Ne rekeszd ki magad, ismerkedj, aztán úgyis egyénfüggő lesz,hogy elfogadnak-e a betegségeddel. Ha megismernek, látják a hétköznapjaidat, biztos könnyebben megy mint eleve úgy indulni,hogy betegként keresel társat. Egyébként se könnyű a társkeresés, így meg aztán főleg!

2017. febr. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok eü-s végzettségű ugyan, de úgy gondolom, simán járnék egy olyan emberrel, akinek ez van. Ez nem valami krónikus, fertőző, halálos betegség, vagy ilyesmi, hogy ne lehetne élni vele.
2017. febr. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

2 éve az vagyok, gyógyszerek mellett. TÜNETMENTES!!! Semmi gond nincs, ugyanolyan ember vagyok mint bárki más. Oké..van ez a kis gond..de kezelhető a gyógyszerekkel!!!! Szóval nem értem én sem a kérdést!!? Vagy valaki azért nem kezdemenyézne csak nálam majd, mert tudja, hogy epilepsziás vagyok?:/


L

2017. febr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%
1es vagyok. Parom oroklotten es szulesi komplikaciokbol adodoan sulyos szivbetegsegeket orokolt. Nekem ez aggasztobb picit es jobban feltem.
2017. febr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%
szexepilepiszia.hu
2017. febr. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán ismerkedhetsz más chat oldalakon is epilepsziásként, a betegségünk okán nem szoktak azért kirekeszteni a legtöbb esetben. Más is talál "súlyosabb" betegséggel is párt, akkor ez ránk is vonatkozik. 23/L
2017. febr. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Én is az vagyok,ugyanúgy élek ,mint más ember. Bár ,ha sűrűn lenne rohama,mondjuk napi szinten ,akkor tényleg nemnem éri meg megismerni.
2017. febr. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én 3.5éves korom óta vagyok epilepsziás és nemcsak rohamokal jár az epilepszia hanem rejtett betegségekel pl viselkedési zavarokkal azonbelül pl barátkozási nehézségek és szociális dolgok nem érzése nálam kijöt a szemkontaktus hiánya amit bárhogy próbálok mindig elfelejtem és nem veszem észre nem vezethetek,nem iható alkuholt, mivel gyógyszer rezisztens vagyok nem vagyok tünetmentes minden hónapban rosszul vagyok az általános iskolából én miattam 16 gyereket vitték át a szülök más iskolába végül az igazgató is elküldöt és ez 4 általános iskolában ismétlödöt meg végül év ismétlése 3 osztály tol magán tanár tanított így kimaradtam minden öl barátok nem lettek az iskolába meg az elsö3 évben minden gyerek kiközösitet fogyatékos nak csúfoltak megverték minden nap a nagyobbak míg mindenki játszott én a padon ültem ha élményt a tanár megverték a diákok közép iskolába ez ugyanígy fojtatódot a vérét kivéve a vérét de az is csak amiatt mert az iskolában lány többség volt még az osztályban 28lány 2fiu ez volt az átlagos kivéve a gépész és 3 másik szakosok de ök elvoltak zárva másik udvaron, van még az is hogy akárhányszor eddig próbáltam egy lánnyal összejöni mindig otthagyott amikor kiderült az epilepsziám ha az elején mondtam rémesen nézve otthagyott mégroszab hogy a testvérem is féltölem és soha nem játszotvelem mindig élményt inkább barátokhoz úgyhogy kéne egy oldal ami segíti az epilepsziásokat a párkeresésben a végtelenség tudnám sorolni a negatív viszonyulásokat az epilepsziásokhoz 31 év tapasztalatomvan
2018. nov. 6. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!