Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 18-20 éves fiút keres egy 31...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-20 éves fiút keres egy 31 éves nő komoly kapcsolatra? Tényleg van ilyen?

Figyelt kérdés
Csak szörföltem társkeresőn, egyszerűen muszáj volt megkérdeznem.
2017. febr. 12. 00:12
 1/8 Noblesse Oblige ***** válasza:

A legextrémebb példa amit ismerek:

A fodrászom a saját lánya osztálytársával jött össze. A nő 40 körüli, a srác meg jó esetben 18.

2017. febr. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én 22 vagyok, azonban kifejezetten örülnék egy idősebb nőnek.

Számomra alapból vonzóbbak, jobban megértem magam a picit idősebb korosztállyal, szexuálisan is jobban vonz.


Persze, az érdekes ha direkt ezt a korosztályt keresi. Pontosan mit akar?

2017. febr. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy komoly kapcsolat van bepipálva. Én is azon lepődtem meg hogy ilyen fiatalt keres.
2017. febr. 12. 00:40
 4/8 opened paradise ***** válasza:
Még ilyenebb is.
2017. febr. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja jó bocs. :D
2017. febr. 12. 00:57
 6/8 anonim ***** válasza:

Te hiszel még a mesékben?

Szereti a szüzeket, és a kő kemény, kitartó szerszámot. Ráadásul jó sokat akar belőle.

Egy 30+os férfinél már nem működik mindig tökéletesen, ezért inkább fiatalat akar. De csak szexre kell neki, és azt sem bánja ha kap érte valamit (kp, vacsora, ruha, bármit amit meg lehet venni.)

2017. febr. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Első, úgy látszik, ez általános. Az én fodrásznőm is a fia osztálytársával jött össze, ráadásul a kisebbikével. Ők össze is házasodtak, gyerekük is született, mondhatni tényleg komoly kapcsolat volt.
2017. febr. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Linkeld már be hogy ki is ez a nő:) ha jól főz , nagy baj nem lehet :)
2017. febr. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!