Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg olyan nehezen esnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan nehezen esnek szerelembe a nők és a legtöbb kapcsolat nem szerelemre épül a nők részéről?

Figyelt kérdés
Ezt nagyon, de nagyon sok ismerőstől és nőtől hallottam. Eddigi 5 kapcsolatomból is csak egyszer volt belém szerelmes a nő, a többit csak a szex tartotta mellette pár hónapig vagy 1-2 évig.
2017. febr. 11. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Lehet, hogy velem van a baj, vagy a kérdést nem értem, de én eddig csak azzal voltam kapcsolatban, akibe beleszerettem.

Volt, hogy szinte azonnal, volt, hogy idővel estem szerelembe, de nem mondhatnám, hogy olyan hú de nehezen.


És nem hiszem, hogy ezzel én lennék a kivétel. Szerintem ezzel szinte minden nő így van.


Mégis, milyen más okból lenne különben egy nő kapcsolatban, ha nem szerelemből? (Tudom, tudom, minden nő csak a pénzre hajt, és csak 65 éves milliárdosoknak van csaja...)

2017. febr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%
De,szerelembe esnek..ugy mint mi is,de náluk vannak más szempontok is a párválasztásnál,például a pénz.
2017. febr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
#1 legalább ő úgy kérdezte hogy tényleg-e, és nem úgy hogy miért, tehát egy elmélet valóságtartalmát vizsgálja ahelyett hogy ránkerőltetne valami ostoba demagógiát.
2017. febr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

A férfiakra jellemző, hogy a szex dominál náluk a kapcsolatban, nem a szerelem.

Sok nő szerelem nélkül szexelni is képtelen.

Persze minden az egyénen múlik.

2017. febr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
8%

Az, kis tapasztalat után egyértelmű, a szexet jobban akarják mint a pasik.

A pénzt már nem is tudom. Tegnap esete volt rádióban egy riport, ahol az egyetemista csajokat szidták nagyon, mert fillérekért árulják magukat. Vagy is, ha nagyon a pénzre mennének, nem fillérekért tennék szét a lábukat.

2017. febr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Nézd meg Andy vajna,vagy trump nőjét:Az igaz szerelem!:)
2017. febr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Na jó,tényleg nem lehet általánosítani..ilyen is,olyan is van..az egyikből több,míg y másikból kevesebb,de az annál értékesebb!;)
2017. febr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
En nehezen esek szerelembe,de pont ezert nem is alakitok ki semmilyen kapcsolatot,hisz nem szeretnek csalodast okozni a masiknak.
2017. febr. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

,,Sok nő szerelem nélkül szexelni is képtelen. "


Ja, exem azért dobott 2 hónap után és mondta, hogy eddig várt, hogy legyen szerelem felém, de nem lett. Majd minden nap szexeltünk...Még mielőtt plázacicának gondolnátok, gépészmérnök msc-t végzett nőről van szó, aki e mellé nagyon szép is (napi 50 üzenet a gyári munkásoktól).

2017. febr. 12. 00:28
 10/12 anonim ***** válasza:
42%
Miután az exed nem sok nő hanem egy, nem igazán rontja a statisztikát. Én normális nő vagyok ahogy a barátnőim is mind azok. Nálunk nem volt soha divat, hogy olyannal járjunk akivel ne gondolnánk komolyan.
2017. febr. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!