Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarnak jobban párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak jobban párkapcsolatot a férfiak mint a nők?

Figyelt kérdés

Interneten is többen vannak a pasik. Írogatnak mindenkinek össze vissza....

Egy nő elvan...abszolút nincs rágölcsölve az ismerkedésre. Egy férfi kényszeresen ir minden nőre hogy ők barátnőt akarnak.


2017. febr. 7. 07:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Mert mi vagyunk a vadak és ők a vadászok ;) Egy nő - hacsak nem iszonyat rusnya és ellenszenves - azért mindig talál ellenkező neműt magának, még a kicsit csúnyácskák is. Egy férfinél szerintem ez nem mondható el.
2017. febr. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
1. Nagyon sok nőt ismerek akik hosszú éven át egyedül van mert még a kövér ronda pasiknak is a jó nő kell (olvass itteni kérdéseket) és ennek ellenére jól el vannak egyedül
2017. febr. 7. 07:49
 3/17 anonim ***** válasza:
57%
Az első jól mondja, a nők bármikor találhatnak maguknak pasit. Amelyik nő régóta egyedül van, annak senki nem felel meg.
2017. febr. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Egy férfinél szerintem ez nem mondható el.


Hogyne mondható el...azokhoz a nőkhöz pasi kell tehát egál a helyzet és egyforma a női férfi arány

2017. febr. 7. 07:51
 5/17 A kérdező kommentje:
3. Ez pontosan elmondható a férfiaknál is
2017. febr. 7. 07:57
 6/17 anonim ***** válasza:
36%
Nem igaz. Férfiből van olyan, aki senkinek nem kell, általában a külseje miatt, nőből viszont nincs.
2017. febr. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
6. Jó pár ilyen nőt ismerek....senkinek nem kell. Ez hímsoviniszta duma...
2017. febr. 7. 08:04
 8/17 anonim ***** válasza:

mert egy nő mit görcsöljön ha minden ujjára 3 normális férfi jut, és kb még 5 ha csak szexet akar?

bármikor találhat normális srácot.

Egy férfi viszont komoly versenyhelyzetben van, hogy igenis megszerezzen egy számára szép, és normális lányt, és kiüsse (képletesen szólva) a többit a csajért folytatott "harcban"

Szóval míg egy nő akkor pasizik be amikor csak akar, egy férfinél ez nem teljesen így van...akkor lesz barátnője, ha a nő is úgy gondolja!

Az online dolgokat ne nézd, sok sok lány elítéli, és ismerősök ismerőseivel, barátok barátaival jön össze.

Míg egy férfi pl úgy van vele (mint én is) több a semminél, és ha csak 20 ból 1 valaki ír vissza, már akkor is megadtam az esélyt, nem csak otthon, pubban, vagy bárhol üldögélve várom hogy betoppan valaki aki tetszik.

Jah és az még nem elég hogy nekem szimpatikus, Ezen túl még ott van a többi buktató:

1. neki is legyek szimpatikus, és megfogjam valamivel

2. ne legyen kapcsolatban

3. legyen teljesen lezárva az exe, ne találkozgassanak, meg járjanak össze még "baráti" címszóval.

4. készen álljon egy kapcsolatra, ne fogja a sulira, munkára stb hogy most bocs de nem (akkor minek szimpatizált velem egyáltalán)

5. ha csak barátként tekint rám, akkor jelezze, és tartson hitben, hogy komolyabb is lehet. Barátsággal sincs semmi gond, csak ne érjük el azt, hogy napokig ismerkedünk, és ja ő csak barátot keres, míg én pl már többet belegondoltam volna...


Szóval csajok, nem kell sajnálni a férfiakat, ez nem hiszti amit írtam, csak legyetek tisztában azzal, hogy bármilyen srácnak, aki nem jóképű, vagy gazdag, igenis komolyan kell hajtani, hogy barátnője legyen.

26/F

2017. febr. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

7#, a nem-kellek-a-férfiaknak típusú nőkről rendre az derül ki, hogy pont fordítva van a helyzet, NEKIK nem kellenek azok a férfiak, akik értük érdeklődnek, mert nem elégé "olyanok". Erre mindig az a válasz, hogy nehogymár bárkivel össze kelljen állniuk. Rendben, legyenek válogatósak (és magányosak), de akkor ne a férfiakat hibátassák a mizériájuk miatt.


Azon kívül az eredeti kérdésre reagálva, a nők abban a luxusban élnek, hogy passzívan hátradőlhetnek és hagyhatják, hogy versenyezzenek értük a férfiak. Így ezért nem olyan nagy kunszt nem rágörcsölni az egészre. Ezzel szemben egy férfi kénytelen tenni annak érdekeben, hogy párja legyen, hacsak nem tartozik a nagyon jól kinéző férfiak szűk köréhez.

2017. febr. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%

Társadalmi beidegződés (aminek az alapja vagy ösztön vagy nem).

Egyrészt, hagyományosan a "férfi dolga" ismerkedést kezdeményezni, a nők pedig szépen kiválasztják a megfelelőt. Azt hiszem ez további magyarázatot nem igényel, ennek megfelelően egy férfi próbál aktívan keresgélni (és mindenkire ráírni), a nő pedig várja, hogy valaki felkeltse az érdeklődését, addig is lefoglalja magát valami mással (nem félreérteni! nyilván ez nem a valós helyzet a legtöbb esetben, hanem a hagyományos szerepeknek való megfelelés).

Másrészt, az egyedülállók megítélése. Eljutottunk oda, hogy a szingli létforma életmóddá vált, pozitív képet mutat, a szinglik határozott, öntudatos stb. nők, míg az agglegények még mindig jellemzően a vesztes kategóriába vannak sorolva. Ezt elkerülendő, próbálnak mielőbb kapcsolatot építeni.

Nyilván rosszul jön ki, ha a társadalmi nyomásra hegyezi ki az ember az érvelést, ettől fúggetlenül szerintem van benne valami.

P.S.: érdemes megnézni a 30-35+ korosztályt, amikor a szingli nők rájönnek, hogy gyereket akarnak, csak apajelölt nincs a képben. Legkétségbeesettebben ők tudnak keresni, de top 3-ban biztos benne vannak.

2017. febr. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!