Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy 39 éves azt mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 39 éves azt mondja nekem hogy szeret akkor hihetek neki? (20L)

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy még soha nem volt szerelmes de most ugy érzi hogy az,életében eloszor.Honnan lehet tudni hogy komolyan is gondolja?
2017. febr. 7. 02:39
1 2 3
 11/23 llorTllorT ***** válasza:
59%
9 igenhogyne 😂😂😂 föleg palacsik timike a kis hosztesz lány mennyire szereti az öreg andrú vajdát 😂
2017. febr. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
:'D Ha már felmerül benned a kérdés, hogy nem mondd igazat... menj vissza a csoport társadhoz az egyetemen, akivel szakítottál, hogy ezzel a 39 évessel lehess, aki igazat mondd neked.
2017. febr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Csak a szex miatt kell neki, mint a többi pasinak, úgyhogy ne hidd neki a 39 évesnek, meg nem is beszélve, hogy több pénze is van.
2017. febr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

"Csak a szex miatt kell neki, mint a többi pasinak, úgyhogy ne hidd neki a 39 évesnek, meg nem is beszélve, hogy több pénze is van."


Ne higgyen neki, mert több pénze van egy 39 évesnek? WTF? Látom, görbére sikeredett ez a szombat estéd, #13-as...

2017. febr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Gondold bele, ha 39 éves pasi rányomulna egy 20 éves lányba, akkor nyilvánvaló, hogy csak a szexet akarja.
2017. febr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
#15-ös, ezt értem. Bár ez is sztereotípia, miért ne zúghatna bele egy 20 évesbe egy 39 éves? De amit nem értettem a hozzászólásodban, az a pénzre történő utalás. Attól, hogy 39 évesen vélhetően van valamennyi pénze/vagyona, miért ne mondhatna igazat? Hogyan függ össze a kettő?
2017. febr. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Ne a szavaknak higgy, hanem a tetteket figyeld.
2017. febr. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Mert volt rá eset, hogy azért járt vele a 40 éves pasival egy 20 év körűli nővel, mert nagyon sok pénze van és a nők imádják a pénzes pasikat, tudod?
2017. febr. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Csakhogy a kérdés nem az volt, hogy a 20 év körüli lány a pénzéért akar-e együtt lenni a 39 évessel, vagy tényleg szeretheti, hanem hogy a 39 éves szerethet-e egy 20 éves lányt...
2017. febr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Már elnézést...de ha csak a pénzre kellene akkor nem tennék fel ilyen kérdést mert nyilvánvalóan leszarnám hogy mit érez!De ez nem igy van,szenvedek attól hogy esetleg elhagy,kell nekem,szeretem
2017. febr. 19. 14:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!