Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Direkt csinálta a doktornő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Direkt csinálta a doktornő hogy hozzáért a combjával a kezemhez?

Figyelt kérdés
Plazmát adtam nyújtva volt a kezem ugye és úgy állt be hogy pont hozzáérjen a kezem a belső combjához. Én legalább azt mondom 20 év van köztünk de felizgatott, nagyon kedves volt amúgy.
2017. febr. 6. 20:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

5-ös! Vagy ki tudja! Lehet olyan, mint a Förtelmes főnökökben a fogorvosnő... :D


Amúgy nekem véradásnál vagy ráteszik a kezem, vagy hozzáér a térdükhöz, úgyhogy azt hiszem elég kapós lehetek...

2017. febr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hova jarsz plazmat adni mond mar el privatba en is megneznem azokat a labakat :D
2017. febr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Az én lábamhoz is hozzáért a pasi nőgyógyász 2x is ultrahang vizsgálat közben,es nem gondoltam h ki akar kezdeni velem,vagy hogy direkt a hosszú lábam akarta simizni vagy másra is készül..

Atya úr Isten!

2017. febr. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Aki ma volt ahhoz többet biztos nem megyek. Oké hogy látom hogy van gyakorlata meg 20 éve csinálja, de úgy szúrt a patkány azt hittem kiszakad a vénám, múltkor meg alig éreztem valamit. Ennyit számít ha szeretetből csinálják.
2017. febr. 27. 16:08
 15/17 anonim ***** válasza:
ennyit számít, ha ugyanoda szúrnak okoska
2017. febr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Kb. két hete szúrtak ide először de eddig soha nem fájt ennyire, meg ez tövig benyomta az egész tűt, mások általában félig szokták. A kedves aranyos szexi doktornő előtte jól kitapogatja hogy merre megy, van hogy egy percig is elvan vele, ez meg fogta és beledöfte.
2017. febr. 27. 18:17
 17/17 anonim ***** válasza:
50-60 adás után majd rájössz, hogy akkor fáj, amikor beleszúrnak a múltkori közepébe, mondani kell, h ne oda, ahova múltkor, mert amúgy sokszor nem érdekli őket egyébként.
2017. febr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!