Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről a zuglói anyukáról, aki feleséget keres a fiának? Jelentkezni fog erre valaki?

Figyelt kérdés

[link]


Van, aki hasonló helyzetben van, és megengedné ezt a hirdetést? Szerintetek erre fog jelentkezni valaki?

A "fiú" ennyire elkeseredett, vagy csak az anyja?

És: MIÉRT?

Normális válaszokat, csak kíváncsi vagyok, és kicsit el is szomorodtam ezt látva..


2017. jan. 27. 16:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem kamu már maga a hirdetés is. :D
2017. jan. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Fel ne robbanjon a telefonja a rengeteg hivastol :D
2017. jan. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Egyik komment, aminek maximálisan igazat adok:


"Igaziból ha nem lenne erkölcsileg és törvényileg bűn a szex családtagok között, az ilyen beteg elnyomó "anyák" és a rakás szerencsétlenség pici fiuk tök jól eléldegélnének életük végéig egymás mellett."

2017. jan. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

Hát most ez van.-Anyuka ecsetelte a tényállást.

Őszinte volt,egyenes - legalább próbálnak valamit tenni.

Sokan majd idiótának nézik, -de ezt is bevállalta.

2017. jan. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de minek másolod be ugyan azt a témát csak máshonnan? :D
2017. jan. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a pasas tényleg jóképű, akkor ott anyu valamit nagyon elkú...rt a nevelésében. De nem így kellene helyrehoznia, az biztos. Másrészt a srác tud erről és helyesli?:) nem fognak tolongani a csajok. ?ilyen tutyi-mutsi alak az ilyen?

Viszont ez egy jel: a pasasnak ideje lenne elköltözni és saját kezébe venni a szerszámának a sorsát:)

2017. jan. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
"Úristen szerencsétlen lány, aki bekerül ebbe a háromszögbe. Mondjuk normális nő ilyenre tuti nem jelentkezik, szóval lehet, hogy végül jól ellesznek hárman."
2017. jan. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy így biztos csak hozzájuk illő fog jelentkezni.:)
2017. jan. 27. 17:41
 9/12 anonim ***** válasza:
Pacsi a mamának! Amúgy maga a szándék nemes, ha tényleg a mama találta ki.Viszont ha a pasas erre szorul,elég tutyi-mutyi lehet és ez nekem kiábrándító.
2017. jan. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nekem se volt még szerencsém a nőkkel, de eszembe nem jutna az anyukámmal ilyet csinálni. Ha pedig ő csinálna ilyet titokban, nagyon kiakadnék. Én se tudom, hogy mi kell a nőknek, de abban biztos vagyok, hogy nem ez.
2017. jan. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!