Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fog még jelentkezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog még jelentkezni?

Figyelt kérdés
Ismerkedtünk, randiztunk. Én kezdtem beleszeretni, rájött. Ő még nem volt abban biztos, mit is szeretne, de nagyon jól érezte magát velem (állítólag). Aztán a barátai lettek fontosabbak, lemondott több találkozást is. Én megharagudtam és elküldtem. Fog még keresni? Már 5 napja nem tudok róla.
2016. aug. 17. 14:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem valószínű. Eddig se voltál fontos neki, most hogy kidobtad, nincs rá oka, hogy újra keressen.
2016. aug. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Noren1989 ***** válasza:
+1 a #1eshez.
2016. aug. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%

Szóval kiakadtál rá, elküldted, és azóta 5 napja nem voltál képes keresni ôt, hogy ezt megbeszéljétek?

Valóban nagyon fontos lehet neked a másik, és ami még fontosabb: ezt remekül kommunikálod is számára...


Mivel te azt mondod, hogy neked kéne a másik, de ô még nem döntött, ezért józan paraszti ésszel neked kéne teperni azért, hogy meggyôzd a másikat, hogy neki is te kellesz.

Ehelyett azt várnád, hogy miután te küldted el mérgesen ôt, majd napokig nem is kerested, azok után még ô loholljon utánad.. Kicsit mintha felcserélted volna a szerepeket.


Ezek után én tuti nem keresnélek, és ha te 5 napig nem keresel engem, akkor utána valószínûleg az se hatna meg nagyon, ha utána meg már igen.


Szóval ja, ezt nagy valószínûséggel már végleg elszúrtad.

2016. aug. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
szia 3-as. Tudod, lehet hibáztam, nem vonom kétségbe. De úgy érzem, ő is. Ő nem akarta a kapcsolatot túl komolyra fordítani, meglehetősen flegma volt a vége felé már, túlságosan nyeregbe érezte magát, miután kiderült, hogy én tiszta szívvel próbálnék közelíteni felé. Úgy éreztem, hogy szeretne engem is megtartani, de ha jött egy jobb buli egyből nem én lettem a fontos. Emiatt mondtam, hogy nem szeretném folytatni már. Picit várnám, hogy rájöjjön, hogy közelebb került hozzám, de sajnos nem jelentkezik. Pedig valószínűleg sokat gondolhat rám.
2016. aug. 17. 15:13
 5/16 anonim ***** válasza:

Voltam már hasonló helyzetben... És azóta sem nagyon beszéltem az illetővel. :/

Remélem Nálad máshogy lesz.

2016. aug. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

és az h sokat gondolhat rád, azt miből szűröd le????


mert ha sokat gondolna rád, valószínűleg már régen keresett volna (feltételezve h döntött, h téged akar)


így viszont leírom a képletet: ő még bizonytalan volt, te elküldted = minek kellene h keressen? ezzel te döntöttél helyette

2016. aug. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"Tudod, lehet hibáztam, nem vonom kétségbe. De úgy érzem, ő is. Ő nem akarta a kapcsolatot túl komolyra fordítani, meglehetősen flegma volt a vége felé már, túlságosan nyeregbe érezte magát, miután kiderült, hogy én tiszta szívvel próbálnék közelíteni felé."


Az ismerkedés nem birkózás, ahol egymás ellen küzdöttök azért, hogy ki legyen felül ("nyeregben").

Sokkal inkább társastánc, ahol egymást vezetve igyekeztek ráhangolódni a közös ütemre.


Magyarán: ha engem egy lány meg tud gyôzni arról, hogy nekem ô kell, akkor azért a lányért tenni fogok, akár én vagyok "nyeregben", akár ô.


Ha a srác flegma volt, az azt jelenti, hogy nem sikerült még meggyôznöd arról, hogy te kellesz neki - márpedig ez a te feladatod, ezért neked kell tenned.

Te viszont ahelyett, hogy próbáltál volna ezért tenni, inkább úgy álltál hozzá, mintha ez neked valami alanyi jogon járna, és megsértôdtél, hogy akkor miért nem kapod meg.


Tehát itt most azt próbálnád a fiú szemére vetni, hogy neked miért nem sikerült meggyôznöd ôt arról, hogy számára te vagy a megfelelô lány.

2016. aug. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
egyet áruljatok már el nekem, légyszi. Miért nekem kellene most körbeugrálnom? Én mindent megtettem ezért a kapcsolatért: vacsorával vártam több alkalommal, ha kimondott valamit, az úgy volt. Ő pedig beleült ebbe a kényelmes fotelbe és élvezte. A kisujját nem kellett megmozdítania érte. Most, hogy úgy éreztem lépnem kell, mert bármit megtehet már velem emiatt döntöttem így. Épp amiatt, hogy megvárjam a reakcióját. én már ettől többet nem tudtam érte tenni, mégis úgy érzem, most picit azt szemléltetitek, hogy a férfi az úr, nekem alá kell rendelnem magam annak is, hogy ha ő a barátaival megy el valahová, mintsem velem találkozzon. Épp amiatt tette ezt, mert azt hitte, hogy megteheti, így is együtt maradok vele. Nem mondom, hogy engem igazolnak a dolgaim, de ha fordított helyzet lenne és egy nő tette volna ezt azt hiszem, már ő lenne a legundorítóbb féreg a szemetekben. A kérdésem az volt, hogy a férfiak el tudnak-e rugózni az egójuktól és rájönni arra, hogy egy nő aki mindent megtett érte visszavárja. Egy beszélgetésre mindenesetre.
2016. aug. 17. 17:47
 9/16 Noren1989 ***** válasza:

Nem, nem fogja elereszteni az egoját. Ahogy most leírtad, megkapott majdnem mindent, amit csak tudtál nyújtani. Neki ezért nem kellett tennie semmit, abszolút "pole pozícióban" volt. Te elkezdtél az ő szemszögéből követelődzni, így azt mondta, hogy keres mást. Aki ugyanezt megteszi érte, ugyanennyi befektetés mellett.


Mindig mondom: a kutya ugat, a tettek beszélnek.

2016. aug. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem mondom h hibás vagy, nőként mondom h ehet h énis megtettem volna, DE: te magad mondtad h ő még nem döntött, de mert te felhúztad magad és elküldted, neki mi alapj legyen arra h jelentkezzen??? Igen, mindent megtettél érte, majd kidobtad. Akkor ha ő eddig nem tepert érted, most miért tenné? Elküldted, ah előttem is írták, miért kellene teperjen ha eddig neki kényelmes volt.. keres mást
2016. aug. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!