Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fog még jelentkezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog még jelentkezni?

Figyelt kérdés
Ismerkedtünk, randiztunk. Én kezdtem beleszeretni, rájött. Ő még nem volt abban biztos, mit is szeretne, de nagyon jól érezte magát velem (állítólag). Aztán a barátai lettek fontosabbak, lemondott több találkozást is. Én megharagudtam és elküldtem. Fog még keresni? Már 5 napja nem tudok róla.
2016. aug. 17. 14:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

"egyet áruljatok már el nekem, légyszi. Miért nekem kellene most körbeugrálnom? "


Adott egy helyzet. A leírásod alapján ez a helyzet neki megfelel, neked nem.

Akkor kinek célszerû szerinted lépnie?

A kérdés nem az, hogy kinek kell lépnie, hanem az, hogy melyik irányba.



"Én mindent megtettem ezért a kapcsolatért: vacsorával vártam több alkalommal, ha kimondott valamit, az úgy volt. Ő pedig beleült ebbe a kényelmes fotelbe és élvezte. A kisujját nem kellett megmozdítania érte."


Ezzel szerintem kevés embert fogsz meghatni, hiszen a legtöbb férfinek számtalan olyan élménye volt, amikor neki is ugyanígy tepernie kellett. Programokat szervezni, érdeklôdni, kedvében járni, kitalálni a gondolatait stb.

Ha valakit igazán szeretnél, akkor teszel érte. És néha a beledet ki kell dolgozni érte. És még ez sem garancia arra, hogy sikerül.

Ilyen az élet.

Ilyenkor el kell dönteni, hogy érdemes-e és látod-e értelmét tovább folytatni. Ez a te döntésed.



" Most, hogy úgy éreztem lépnem kell, mert bármit megtehet már velem emiatt döntöttem így. "


Ha így érzel, akkor valószínûleg jól tetted.

Amit - a leírás alapján - nem feltétlenúl tettél jól, az ennek a kezelése.

Mert vagy azt mondod, hogy neked ebbôl elég volt, és akkor nem várod napokig, hogy hívjon.

Vagy elküldés helyett közlöd vele, hogy te részedrôl ennyit tudtál és voltál hajlandó belerakni a dologba, innentôl ha szeretne valamit, neki kell jelentkeznie. Lehet, hogy ezt így intézted, a leírásból nem derült ki.



"mégis úgy érzem, most picit azt szemléltetitek, hogy a férfi az úr, nekem alá kell rendelnem magam annak is, hogy ha ő a barátaival megy el valahová, mintsem velem találkozzon. "


Nem. Azt mondjuk, hogy a másik ember érzelmi feléd nem vaalmiféle alanyi jog, ami jár neked. Akkor sem, ha neked komolyak az érzéseid a másik iránt. Akkor sem, ha te rengeteget teszel is azért, hogy ebbôl legyen valami.

Ezt tudomásul kell venni. Ha úgy érzed, hogy érdemes még reménykedni valamiben, akkor úgy állj hozzá.

Ha meg úgy, hogy már nem, akkor zárd le.

De a köztes megoldásokkal inkább csak magadat kínozod.



"Épp amiatt tette ezt, mert azt hitte, hogy megteheti, így is együtt maradok vele. "


A kérdésben még ismerkedés és randizás szerepelt. Itt már együtt maradásról beszélsz, ami már létezô kapcsolatot feltételez.

Nagyon nem ugyanaz a kettô.



"Nem mondom, hogy engem igazolnak a dolgaim, de ha fordított helyzet lenne és egy nő tette volna ezt azt hiszem, már ő lenne a legundorítóbb féreg a szemetekben."


Nincs annyi információnk, hogy ennyire éles megállapítást tegyünk, de a leírásod alapján benne van a pakliban, hogy a srác csak szórakozik veled. Ez pedig valóban nemtôl függetlenül inkorrekt és gerinctelen dolog.


De ha úgy látod, hogy ez a helyzet, akkor zárd le, és lépj tovább.

2016. aug. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2016. aug. 17. 19:44
 13/16 A kérdező kommentje:
Ő legtöbbször azt szerette volna, ha barátok maradunk extrákkal..
2016. aug. 17. 19:47
 14/16 Noren1989 ***** válasza:

Kefélni én is szeretnék...de ettől még nem kapok barátság extrákkal-t....


Bocsi, de ez így tarthatatlan. Te egyértelműen nem ezt szeretted volna, nem?

2016. aug. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem, abszolút nem. El is mondtam neki. Aztán közölte, hogy úgysem tudnék lelépni. Emiatt is léptem ki.
2016. aug. 17. 21:00
 16/16 anonim ***** válasza:

#4, vagyis a kérdező!

"Pedig valószínűleg sokat gondolhat rám." - szerintem nem túl valószínű.

De amilyen cinikus volt veled,a világon nem veszítesz semmit!

2016. aug. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!