Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem kell jelentkezni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem kell jelentkezni, ha legutóbb ő mondta le a randit?

Figyelt kérdés

Legutóbb a srác mondta le a talit arra hivatkozva, hogy nincs ideje/elfoglalt, én meg bevágtam a durcit, és nem is válaszoltam neki, holott előtte én is mondtam már le. Egyébként egy pár randin túl vagyunk már, legutóbbin kézen fogva sétáltunk, de csók nem volt.

Most gondolhat arra, hogy talán haragszom rá, és nekem kellene írnom neki, vagy várjak, amíg ő jelentkezik? Srácok, ti mit gondolnátok, ha a csaj, akivel randizgattok, megsértődik? Nem járunk még.


2015. szept. 12. 00:02
 1/6 Clark Kent.. ***** válasza:
Nem. Neki kellene. De akár te is megteheted, ha akarod.
2015. szept. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fordított esetben is előfordul, és engem is zavar, nemtől függetlenül bunkóságnak tartom. Ahogy azt is, ha nem köszönnek, hiába levelezésről van szó, azért itt is vannak illemszabályok. :)
2015. szept. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Blade Bone ***** válasza:
Attól még, hogy lemondta a randit, ő írt neked, milyen dolog az hogy nem válaszolsz? Én biztos nem írnék, mivel nem jártok, nem is várhatod el. .. .
2015. szept. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem válaszoltál? Akkor gyakorlatilag lekoptattad. Ne várd, hogy jelentkezzen, és ez érthető is. Annyit illett volna írnod, hogy "semmi gond, majd máskor". Most joggal feltételezi, hogy már nem vagy rá kíváncsi, és ha ilyesmi miatt besértődtél, akkor valószínűleg úgy gondolja, jobb is.
2015. szept. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4-el egyetértek.

Hogy mit gondolok? Gyerekes vagy.

Hiszen veled is megtörtént, hogy le kellett mondanod. Van az úgy néha!

Ha akarsz még tőle valamit irj neki! Ne felejtsd el megemliteni mennyire sajnálod, hogy gyerekese nem válaszoltál! Talán még nem késő!

2015. szept. 12. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szegény azt gondolhatja, hogy lekoptattad. Siman lehetett dolga, ne durcizz ilyenek miatt. Mivel te nem válaszoltál, ha akarsz tőle valamit, írj rá, te szúrtad el. Kérdés mit gondol ezek után rólad, kell-e még neki egy hisztis lány.
2015. szept. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!