Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresési nehézségekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresési nehézségekkel küzdő, "siránkozó" férfiak! Ti majdnem mind budapestiek vagytok?

Figyelt kérdés

Azt figyeltem meg első körben, hogy az utóbbi években sokkal de sokkal több férfi küzd társkeresési problémákkal mint nő. Régebben ez majdnem fele-fele arányú volt, de most 5x annyi panaszkodó kérdést látok férfiaktól mint nőktől.

De ezen túl pedig, én aki 3 évet éltem Budapesten, de mindez 4-5 évvel ezelőtt, most úgy látom nagyon felborult a nemek aránya a fővárosban. Nagyon felkapott hely lett a külföldi férfiak számára, mivel elterjedt, hogy itt olcsók az árak, viszonylag szépek a nők és viszonylag jó a közbiztonság, és az itteni bérek európai szinten nullák (ergo gyér a konkurencia), ezért jelenleg már százezreivel tartózkodnak Budapesten külföldi társkereső/csajozó/kalandozó fiatal férfiak, sokuk közülük lakást, szexfészket is vettek maguknak a belvárosban és huzamosabb ideig is itt tartózkodnak. Na most, ez egy erőteljes kilengést jelent a nemek arányában a fiatal korosztályban, amúgy sem könnyű barátnőt találni, de úgy meg főleg nem, hogy a férfi-nő arány az ilyen 2 : 1. És ezek a külföldiek (szerencsére) vidék legtöbb részére nem jutnak el, mert ezek a hipo-agyúak nem látnak túl a metropoliszokon. Nem a szellemi elit jött ide, tőlem például kb. egy hónapja egy pesti szórakozóhelyen megkérdezte egy angol pasi, hogy amúgy én honnan valósi vagyok, mondom Hungary, és erre megkérdezi, hogy az hol van? O.o Tehát ilyen szinten vannak, de ami rémisztő, hogy 80-90% külföldi van minden szórakozóhelyen, és azok szinte mind férfiak.

Valójában ez lehet az oka annak, hogy ennyi társkeresési problémával küzdő férfi van mostanság? Őszintén, mert ha megkérdezek egy pesti srácot, akkor azt mondja erre, hogy nem, nem ezért nem találok barátnőt, hanem mert csúnya/átlagos vagyok, és a csajok csak a nagyon jó pasikra buknak. Ez nem igaz! Ha normális lenne a nemek aránya, akkor igenis egy csúnya/átlagos pasinak is jutna barátnő! És néhány éve még jutott is, meg vidéken (a legtöbbnek) most is jut!


Ennek a hipotézisnek a kiderítésére, szeretnélek megkérni, ha magadra ismersz abban, hogy huszonéves, barátnőt nehezen találó, "siránkozó", esetleg szűz pasi vagy, akkor írd már meg a jelenlegi lakhelyedet plz. vagy legalább csak megyét, ha nem akarod pontosan. Kíváncsi vagyok vajon mennyi lesz köztük budapesti vagy környéke-beli.


2017. jan. 7. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
27%

Magamra ismertem teljesen,valóban ez a helyzet itt Pesten. Már nem érdekel, megszoktam, hogy felém se néz egyetlen nő sem... :)

Nem jut semmi,de már nem is akarok semmit tenni érte,idáig 8 éven keresztül hiába törtem magam,csináltam meg szinte bármit,eredmény 0 ugyanúgy.

25/F

2017. jan. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Háhh én vidéki vagyok, és szentül meg vagyok győződve róla, hogy pesten, vagy nagyobb városban sokkal több a lány.

De: nem tartozom a siránkozó pasik közé. Kb 2 hete vagyok szingli, 2.5 éves kapcsolat után. A nemek aránya viszont nekem is feltűnt. Borzasztó sok a férfi mindenütt. Ha látok egy szép lányt, az már szinte feldobja a napom.

26/F vagyok, külön élek a szüleimtől, albérletben.

Bács megyébe, Kiskunhalas. kb 30 ezres város.

A dolog érdekessége hogy nemrég vagyok itt, de a munkatársaim bambán néztek rám, hogy ha már költöztem, mégis hogy jutott eszembe, hogy ide?...

Ez egy hosszú story, más kérdés h nem jött be.

A kövi város pest lesz. Én még egyszer nem kínlódok ilyen kis vidéki helyeken az ismerkedéssel stb.

2017. jan. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Ugye nem gondolod, hogy azért, hogy nem találok pesten egy hozzám való, kedves, csinos, normális lányt, azért a külföldi, szexfészket fenntartó pasik a felelősek?


Azok a nők, akikre illik a fenti leírás, nem legénybúcsúzó bulituristákkal meg kéjlakos pasikkal akarnak kapcsolatot.

2017. jan. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

2-es.

Ez logika egyébként,például egy 30 ezres városban él mondjuk 10 ezer fiatal nő. Pesten meg él összesen 1,732 millió ember, abból nyilván már csak arányaiban is nézve természetesen több lesz a fiatal nő létszámilag.

Csak azt felejted el,hogy több lesz a férfi is ott... tehát semmivel sem lesz könnyebb a helyzet.

2017. jan. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi a manót csinálnak a külföldiek a szex végén a magyar nőkkel, hogy ennyire "elfogynak"? :D Most komolyan, a fekete özvegyet alakítják férfiként és megeszik őket, ezért nincsenek nők, sőőőőőt... ha így folytatják hamarosan 33:1 lesz az arány a férfiak javára.
2017. jan. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ok, él 10 ezer fiatal nő, ebből 9 ezer, elosztva a főiskolákon szerte az országban, 500 mondjuk gimis, vagy még fiatalabb. 200 külföldön van, a maradék 200 esetleg itt dolgozik a környéken, de rájuk meg van kb 5000 férfi...

jó mi?

2017. jan. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!