Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti randiznátok egy 24...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti randiznátok egy 24 éves sráccal, aki még szűz, és sosem volt barátnője?

Figyelt kérdés
(igen, rólam van szó)

2016. dec. 30. 21:08
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
0%

#19


Ráadásu 4 nem, nem, "fúj de gáz az ilyen" és egy elemzés arról, hogy aki szűz 18 felett az biztos egy lúzer gyökér között a "talán" nem hangzik túl fényesen.


Szóval inkább mondhatjuk azt, hogy rajtad kívül egyvalaki írt még igen-t mikor én megírtam a #9-et.

2016. dec. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
52%

Rosszul emlékeztem, nem számoltam meg, de az volt a benyomásom, hogy a válaszok egyáltalán nem indokolják ezeket az elszabadult indulatokat. A lepontozottságomat pláne nem. Sőt, volt egy válaszoló, aki szintén azt írta, hogy randizna ilyen sráccal és NULLA százalékot kapott! Érted te ezt? Mert én nem.


És most feltenném a kérdést: miért nem lehet örülni annak a két válasznak? Miért kell egyből acsarkodni? Hány nőt akarsz egyszerre fűzni, tízet? Nem elég, ha egyet találsz magadnak, a többit meg leszrhatod?

2016. dec. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%

#19


De még most sem igaz az 5-5 arány


Nézzük mi volt a #9 után. Előtte ugyebár 4-2 és 1 semleges.


#10 - okoskodás, hogy "ravasz őszinte" legyél

#11 - nem, mert ő "nem tanít senkit se"

#12 - Okoskodás

#13 - javít egyet a #12

#14 - saját komment

#15 - bajban lévő srác

#16 - Semleges talán

#17 - Igen

#18 - rinyálás a lepontozás miatt

#19 - a te kommented.


Lássuk az eredményt. A nemet száma 5, az igeneké 3, a semleges talánoké 2. Ha a "talán"-okat azonna igennek vesszük akkor megvan az 5-5, de a talán az nem nagyon számít igennek. Ez a "talán életben hagyunk" vs "igen, életben hagyunk". Melyik a szebb?

2016. dec. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%

#22


Ez igaz... Csak rosszul tud esni egy ilyen kérdés alatt a záporozó villámgyors nemezés meg szidalmazás, lásd azt a versenyzőt aki rögtön "párhuzamot vont" a 18 év feletti szűzség és a lúzerség között. Ez talán szebb viselkedés? Vagy ez nem számít, mert "tényleg így van"?

2016. dec. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
78%

Ha emellett minden más elvárásomnak megfelel, és nincs a szüzességéből adódó komplexusa, önbizalomhiánya, ami féltékenykedés, bekorlátozás, ellenőrizgetés formájában csapódik le, akkor persze.


21l

2016. dec. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
69%
Nem.
2016. dec. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
85%

Nem, mert van barátom :D

Egyébként igen, ha van valami benne, ami megfog. Vettem már el fiú szüzességét, és nagyon tetszett, nagyon izgult, de annál jobban igyekezett; jó lenne ezt megint átélni (persze ha nem lenne kapcsolatom).

23N

2016. dec. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
29%

Én annak örülök, ha egy pasi nem nőzött annyit, ha engem választ más helyett.

Miért baj az, ha valaki 20 év felett még szűz?

Nem ez a ciki, hanem ha 14 évesen több f@@z volt a p@nádban, mint egy 20-25 évesnek.

Nem ez miatt lesz értékes egy ember! Hanem, hogy művelt, értelmes, kedves, jószívű, emberi,toleráns,megbízhatő, hűséges és még sorolhatnám.

2017. jan. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden megvan benne ami nekem kell nem zavarna.Legalább nem kéne idegeskednem az exei miatt.
2017. jan. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
43%
Semmi esetre sem. N
2017. jan. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!