Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti randiznátok egy 24...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti randiznátok egy 24 éves sráccal, aki még szűz, és sosem volt barátnője?

Figyelt kérdés
(igen, rólam van szó)

2016. dec. 30. 21:08
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
18%
Nem randiznék vele, nem akarok tanítgatni senkit se.
2016. dec. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A legrosszabb ***** válasza:
22%
Szerintem se valld be, hazudj 1-2 kapcsolatot, meg 3-4 futó kalandot, abból baj sosem lehet. Ha meg nyomozni kezd utánad, nemes egyszerűségből dobd, mert nem bízik benned. Sajnos ilyen trágya módszerekhez kell folyamodnunk...
2016. dec. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A legrosszabb ***** válasza:
27%
Jav.: egyszerűséggel*
2016. dec. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
68%

#10


Ez kicsit Gyurcsányos volt. Van egy interjú vele mikor bebukott az öszödivel, akkor mondott valami olyasmit, hogy "ez nem hazugság hanem az igazság másképp értelmezése"...

2016. dec. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Én is gondban vagyok ezzel, mármint hogy el lehet-e mondani. Aki alapból ejtene egy ilyen miatt, azzal komolyat akkor sem tervezhetnél, ha átmennél a szűrőjén, szóval nem kell őszintének lenni. Aki meg komoly lány, annak el lehet mondani és nem fog dobni.
2016. dec. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudnék egyértelmű igent vagy nemet mondani, a tálaláson sok múlik.Szerintem mire oda jutnánk az ismerkedésben, hogy a kapcsolatok és a szex szóba kerülnének, addigra már megkedvelnélek annyira, hogy ne érdekeljen. ( ha amúgy szimpatikus vagy) Ha azzal nyitnál, hogy hello, még szűz vagyok, randizunk, akkor tuti elhajtanálak
2016. dec. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
63%
Igen, randiznék. 24N
2016. dec. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
72%

Mondja már meg legyen szíves, hogy aki lepontozott mégis mi okból tette?

Már az is baj, ha nem érdekel, hogy szűz-e a srác vagy sem?

Mi bajotok van nektek?

2016. dec. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
70%

Legalább öten írták, hogy nem lenne ez akadály, kb ugyanennyien hogy igen. Következtetés: MINDEN NŐ GONOSZ!!!! Hát gratulálok. Főleg neked, 42%-os. Mi ma már egyszer beszélgettünk, ha jól emlékszem.


Az őszinteség meg fontos, igen. Állásinterjún is hazudsz a képzettségedről? Ha nem, akkor párválasztásnál miért tartod ezt jó ötletnek? Te szeretnéd, ha hazudnának neked?


Aki az első válaszomat leszavazta az meg árulja el miért tette! A kérdésre válaszoltam, ráadásul a kérdezőre nézve biztatót, és olyan rövidet, hogy abban nehéz bármilyen hibát találni. Tényleg kíváncsi vagyok.

2016. dec. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
4%

#Lollypopp


Lássuk csak. 9.helyen írtam én. Mi van előtte?


1.válasz - Nem randizna olyannal

2.válasz - szintén nem

3.válasz - "Talán" vagyis inkább nem, de fogadjuk el semlegesnek

4.válasz - Nem randizna

5.válasz - nem randizna

6.válasz - igen

7.válasz - igen

8.válasz - okoskodás, hogy hazdni kell.


Ez akárhogy is nézem a válaszom írásakor 4-2 arány és egy semleges. Ezek után... Erős csúsztatás úgy beállítani mintha az 5-5 arány után írtam volna.

2016. dec. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!