Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megőrülök a nagyon vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök a nagyon vékony lányokért, amikor már kilátszanak a csontjaik is, miért?

Figyelt kérdés

Meglátok egy ilyen lányt és azonnal szerelmes leszek bele, másoknál meg nem azonnal, miért van ez?

Volt már ilyen barátnőm nem egy, nagyon jó érzés volt vele lenni.



2016. dec. 30. 15:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Tündérke típus" -- istenem, még neve is van? :)


Csak tudnám hol lehet felnőttként tündérekkel találkozni :D

2016. dec. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szintúgy így vagyok vele, de azóta amióta érdekelnek a lányok. Nem hiszem, hogy ennek bármi köze is lehetne a testsúlyomhoz (bár tény, hogy vékony vagyok; de régebben kis +kilóval is az ízlésem ugyan ez volt)

Nekem a vékony, extra vékony vagy vékony és sportos (nem izmos!) lányok jönnek be. (nem sorrendbe vannak, azt látás után ítélek + az arc)

A telt sosem vonzott :/

2016. dec. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
az lemaradt hogy 20 éves vagyok, illetve az, hogy jelenleg csak külsőről beszélünk.
2016. dec. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!