Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megőrülök a nagyon vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök a nagyon vékony lányokért, amikor már kilátszanak a csontjaik is, miért?

Figyelt kérdés

Meglátok egy ilyen lányt és azonnal szerelmes leszek bele, másoknál meg nem azonnal, miért van ez?

Volt már ilyen barátnőm nem egy, nagyon jó érzés volt vele lenni.



2016. dec. 30. 15:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Kutyák játszanak csontokkal" :D
2016. dec. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

1-es, a hentesek pedig a hússal.


A vékony lányok a törékenységet szimbolizálják, gondolom ezért.

2016. dec. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Valszeg azért, mert egy olyan lánynál akinek kilátszanak a csontjai, tudat alatt sokkal erősebbnek és dominánsabbnak érzed magad, és ez imponál neked. Erre ne legyél büszke, mert ez egy tipikus béta hím jellemvonás. Az alfa hím tudat alatt a legegészségesebb, legvonzóbb nőstényre hajt, te pedig a leggyengébbre.
2016. dec. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
14%
Te hány kiló vagy? Mert amennyiben vékony vagy, lehet szimplán csak komplexusod van, ezért érzed magad férfiként az ilyen extrém vékony csajok mellett.
2016. dec. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
én is :) korábbi párjaim között szerencsére voltak ilyen lányok :)
2016. dec. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Ez a zsánered. Nem kell ehhez matekérettségi.


Most betegség miatt (éppenhogy életben maradtam), csont sovány lettem. Kilátszik a csípőcsontom, a könyökcsontom, vállamon a csont. A mellem úgy lóg mint a zokni, csak üresen. Az arccsontom is kiugrik, karikás a szemem, sprőd és fénytelen a hajam... Ha belenézek a tükörbe sírhatnékom támad.


Mégis, most hogy egy rühes gebe lettem annyi férfi próbálkozik be... csak a nagy trubadúr közben az épp nem érdekli őket, hogy ez egy betegség következménye és nem érzem jól magam a bőrömben.


Szóval elég sok férfi preferálja ezt az alkatot, még akkor is ha a nő marhára nem az egészség mintaszobra.

2016. dec. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyok én is, van ráció a 3. válaszban, mondjuk én emiatt nem érzem magam rosszabbnak. Ami még közrejátszhat, hogy relatíve vékony vagyok (176/78). Nekem volt közben átlagos testalkatú barátnőm is, de nem vonzódtam annyira hozzá, mint a nagyon vékonyakhoz. Valahogy sokkal jobb érzés a törékeny, vékony csajokat simogatni, illetve mikor hozzámbújik az is más.
2016. dec. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is a kifejezetten vékony, sportos nőkhöz vonzódom, ez izlés kérdése, nincs ezzel semmi baj. 183cm és 77 kiló vagyok, tök természetes, hogy nálam jóval könnyebb nővel akarok ágyba bújni.
2016. dec. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Ki az, akinek nem látszik ki a könyökcsontja? Az még túlsúllyal is kiáll.
2016. dec. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Neked a tündérke típusú lányok a zsánered, nincs ezzel semmi baj. Ők is vágynak a szerelemre, úgyhogy hajrá!
2016. dec. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!