Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik ezen az oldalon a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik ezen az oldalon a másik nem elvárásairól tesznek fel kritizáló kérdést, tulajdonképpen mit várnak?

Figyelt kérdés
Tudom, lesz pár okos troll, aki most ideírja, hogy és én mit várok ettől a kérdéstől. Essünk túl rajta, aztán jöjjenek a válaszok.
2016. dec. 29. 22:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
71%

Én is azért teszek fel kérdést, hogy lássák, nem logikus, amit csinálnak. Nem is szokott rá válasz jönni érdemben.


Én teszem fel a miért nem tanulsz, hogy több pénzed legyen és a miért nem öltözöl jobban, gyúrsz, tájékozódsz, vágatsz frizurát kérdéseket.


Vannak barátaim, de nem ebben a közegben mozognak, így ők ezeket a gondokat, amikkel én találkozom társkeresőn(vagy ezen a fórumon)nem létezőnek tekintik.

2016. dec. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
65%

Válaszokat várni...



Komolyan, tudom, hogy mostanában nem divat az önképzés, de egy kis klasszikus pszichológiát mindenki tanulhatna (nem ilyen ezo-öko-bio dolgot, hanem tényleg a hagyományost).


A legtöbb ilyen kérdésre nincs válasz, mert az emberek maguk sem ismerik be saját maguknak, hogy pl a választásukat alapvetően meghatározza a kinézet, és egy jóképű/csinos embert képesek vagyunk mindenféle vélt pozitív tulajdonsággal felruházni, vagy elnézni a meglévő jellemhibáit csak azért, hogy magunknak is elmondhassuk, hogy miért arra a plázacicára/don juanra vágyunk, akit egyébként mélységesen lenézünk normál esetben a felszínessége miatt.



Az emberi agy már csak így működik, próbálja kerülni a kognitív disszonanciát, inkább a világot alakítjuk az elképzeléseinkhez, és nem az elképzeléseinket a világhoz.


Innentől pedig őszinte válaszok sem lesznek, hiszen miért lenne bárki is őszinte másokhoz, ha magához sem az.



(ugye hány olyan esetet tudunk, amikor az egyébként teljesen józan, de jómódú férfi barátunk valami számára is nyilvánvaló gold diggerrel van, de közben magának is hajtogatja, hogy a nő mennyire szereti őt, hogy ez nem a pénzért van, de látod a szemében a keserűséget, mikor a csaj előáll az újabb kunyerálással.


Vagy mikor az egyébként az egy éjszakásoktól irtózó lány barátnak látod, hogy remeg a térde, mert ránézett végre a környék legmenőbb dugógépe, és folyton hajtogatja, hogy "értem megváltozik, engem tényleg akar, most nem csak egy éjszakára kellek", miközben a lelke mélyén maga is tudja, hogy csak meg lesz húzva, és legjobb esetben 2 hetet kap a pasitól).


Ezekkel a dolgokkal a zsebünkben pedig elég nehéz a témáról konstruktív vitát folytatni, akár magunkkal, akár mással.

2016. dec. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aki a kérdésre válaszolt, minden ilyen választ felpontoztam, de jelzem 1-2 embernek, hogy a kérdés nem az volt, hogy nektek mik az elvárásaitok.
2016. dec. 30. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!