Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik ezen az oldalon a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik ezen az oldalon a másik nem elvárásairól tesznek fel kritizáló kérdést, tulajdonképpen mit várnak?

Figyelt kérdés
Tudom, lesz pár okos troll, aki most ideírja, hogy és én mit várok ettől a kérdéstől. Essünk túl rajta, aztán jöjjenek a válaszok.
2016. dec. 29. 22:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Én azért tettem fel, hátha elgondolkodnak az itt síró férfiak, de rájöttem, hogy esélytelen segíteni rajtuk
2016. dec. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Férfiak és nők által feltett kérdésekre egyaránt gondolok egyébként. Köszi a válaszod.
2016. dec. 29. 22:18
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
Önigazolásra. A legtöbbször nők szidják a férfiakat, hordába tömörülve. Együtt megállapítják, hogy minden férfi szemét. Aztán a feleségek mennek vissza vacsorát készíteni nekik, az egyedülállók meg sírni, hogy egy férfinak sem kellenek.
2016. dec. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
A naivabbak együttérzést, a kritikán aluliak jelentkezöket, hogy ök nem is olyanok és szivesen megvigasztalnák.
2016. dec. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%

Elmagányosodó társadalomban élünk. Ezek az emberek gyakorlatilag a falnak tudnák csak elmondani, így elmondják itt.


Mivel mindkét nemre igaz, hogy rögtön összeverődnek a hasonlóak (minden férfi szexéhes mocsok, minden nő Qva), ezért meglesz az akolmeleg is, meglesz az, hogy nem egyedül vannak, hogy valahova tartoznak, hogy valakiknek számítanak, hiszen közös a gyűlölet tárgya, és nincsenek egyedül.


the rest is silence

2016. dec. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
9%

Hát jó kérdés, bár ismerjük el, hogy azért manapság igencsak kileng az elvárásmérő...


És ez nemigazán jó...

2016. dec. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. dec. 30. 00:47
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Nekem egy "okos" màr megmondta egy "ufo"-s topikban, hogy èn nem erről a bolygóról szàrmazom :D de csak annyit vàrj el amennyit adni is tudsz. Vagy ha nem tudsz adni, maradj is egyedül... hàt, nekem ez a vèlemènyem. A tàrsadalom, amiben èlünk elèg beteg elvàràsokat tol a kèpünkbe egyèbkènt, ilyen a jó nő, olyan a jó pasi stb... de ha megvan a magad ìzlèse, akkor ez igazàból nem szàmìt.
2016. dec. 30. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
13%
Ès, hogy mit vàrnak el az egymàst fikàzók? Tàrsakat akarnak gyűjteni a hülyesègeikhez. (Uccsó elötti is èn voltam)
2016. dec. 30. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%

Gondolom, az érintettektől őszinte válaszokat. Amik nem igazán szoktak érkezni. Ha az egyik nem kritizálja a másikat, akkor a másik nemtől vagy kifogásokat kap vagy szimplán hazugságokat.

Ugyan nem tettem fel ilyen kérdéseket, de személy szerint logikát várnék. Az egyik nemtől, hogy miért irreálisak a feltételezései a másik nem elvárásáról, a másiktól meg, hogy miért ilyen átgondolatlanok és rövidtávúak.

2016. dec. 30. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!