Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fehér nőként összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fehér nőként összejönnétek sötét bőrű (nem cigányra gondolok) pasival?

Figyelt kérdés
Lenéznétek valakit emiatt?
2016. dec. 28. 20:50
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
javítás, elgépelés: a baj az, ha EZEKRŐL a rasszbeli különbségről rasszista módon gondolkozik valaki.
2016. dec. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Igen összejönnék, éa nem néznék le senkit. :)
2016. dec. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
37%

#11


Nana! És akkor mi van, ha elismered mindegyik szépségét, rendben van, mindegyiknek tudod a jó és rossztulajdonságait, nem nyomulsz fajelmélettel, de nem nézed jó szemmel azt amikor fentről harsog a "hatalom", hogy a keveredés milyen jó? Szerintem nem jó. Nem, nem azért mert "jaj a felsőbbrendű meg alsóbbrendű" hanem mert ha keveredés felgyorsul akkor eltűnik az összes rassz. Nem lesz többé kaukázusi, negroid, mongoloid stb. csak egy mix... Eltűnnek pont azok az érdekes különbségek...


És még a keveredéssel sincs gond, amíg nem propagálják szándékosan, és keverik a szart és a feszültséget és válik nácivá a fehér is, fekete is (amerikában mindkét rassznak megvan a maga náci(jellegű) mozgalma...) És mindezt miért? Mert valaki jól jár azzal, ha ellentét van. És az a vicces, hogy sem a fehér, sem a fekete nem érzi úgy, hogy neki jó a rendszer és irígyli a másik tábort folyamatosan hintik a hazugságokat mindkettőnél. Itthon is ez megy csak cigány-fehér ellentétgenerálással.


Beérik a vetésük, de nekünk sima embereknek az régen rossz lesz. Ugyanúgy dobják majd a "szakadékba" a hatalmaskodók a fehéret, feketét, ázsiait, arabot...

2016. dec. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
80%

nemtom miről beszélsz, szerintem senki nem kényszerít senkit, h. fehérként feketével járjon, vagy fordítva.


szerintem fals összeesküvés-elméletek helyett arra kéne koncentrálni, h. senkit ne érjen hátrány a bőrszíne miatt, és azt se érjen hátrány, aki más bőrszínűt szeret.



minden más felesleges duma!

2016. dec. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Ha az igazi,déli mediterrán neked sötét,akkor már össze is jöttem vele.
2016. dec. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
52%

#15


Jó lenne ha ezt a média is átvenné... Mert jelenleg a két véglet megy mindenhol a náculás és a keveredés propagálása. Valahol a kettő között kellene lenni. Ha most mondanék 4-5 internetes "híroldalt" 90%, hogy szinte mind valamelyik véglethez húz. Tulajdonképpen mindegy melyikhez, mindkettő rossz. Bár mindkettő a másikat fogja sátánfattyaknak beállítani, önmagukat pedig a Világ Megmentő Felnyílt Szeműeknek.

2016. dec. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
55%

#9 Jajj kérlek... :) Elhiszem, hogy elkeseredett vagy, de borzasztóan kicsinyes ezt ismeretleneken levezetni.

A tovabbiakhoz pedig érdemes lenne némi getenikai, illetve örökléstani ismeret, ami gondolom nincs meg.

2016. dec. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%

A lényeg a kultúra, tehát a távol-keleti és a fehér kompatibilis.

Néger, muszlim, cigány nem kompatibilis a fenti kettővel. De mivel a kulturálatlanság futótűzként terjed, így elég gyakori az, hogy a white trash a hozzá közelebb álló csoportokban keresi a párját. Meg is érdemlik egymást, sok boldogságot nekik.

"Lenéznétek valakit emiatt?"

Nem, de ennek a neve nálam white trash, akikkel igyekszem nem keveredni semmilyen formában, mivel tudom, hogy "ki kutyával hál, bolhával kél"....

Még szerencse, hogy könnyen fel lehet őket ismerni, bár már én is lőttem bakot, amikor egy lány az ágyban mondta meg, hogy már négerrel is volt, utána meg csodálkozott, hogy azonnal kivágtam a lakásomból az éjszaka közepén....

2016. dec. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
68%
Én gond nélkül Az egyik legjobb barátnőm egy afrikaihoz ment férjhez már vagy 5 éve, tőlük boldogabb párt nem látok. Elég sok külföldivel megismerkedtem az egyetemen, pont ugyanolyanok mint a magyarok, van köztük borzasztó rendes és bunkó is. Magyarul nem a bőrszíntől lesz jobb vagy rosszabb az ember, ha megtalálod a Nagy Ő-t akkor nehogy már ez állítson meg.
2016. dec. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
51%
Nem hiszem. Nem az esetem, a kicsit barnább bőrű, de fehér férfiak sem tetszenek. Ez nem rasszizmus, barátnak jöhet párnak nem kell, kövérekkel sem járnék mert nem vonzanak. Lenézni nem nézek le senkit attól hogy nekem valami nem tetszik másnak még lehet maga az álom.
2016. dec. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!