Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érzitek a kivándorlás hatását?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzitek a kivándorlás hatását? Ismerősi körben 3x annyi férfi távozik nyugatra mint nő. Férfiak könnyeb hölgyet találni? Hölgyek nehezebb pasit szerezni?

Figyelt kérdés

2016. dec. 27. 23:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

#8


"az idióták mentek ki"...



Akik meg kint élnek bőszen mesélik, hogy "csak az idióták maradtak otthon".


Van egy jó zsidóvicc erről... Mikor a tengeren egymás mellé ér az Izraelbe kötöző zsidók és az onnan elköltözők hajója... Mindkettőn kivonul a hajó szélére a nép és üvöltik a másik hajó felé: "Ti mesügék!"

2016. dec. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság hogy akik ismerőseim közül kimentek azok után nem sír a lelkem. Nem voltunk szoros kapcsolatban.

Nehéz párkapcsolatot találni az igaz, de ennek elenyésző oka a kivándorlás. Leginkább az teszi be a kaput hogy a férfiaknak nincs érdeke komolyan venni egy nőt, mert akad punci aki odadobja magát. Így a többségnél azért fuccsol be a randi, mert nem akarok ágybetét lenni a pasi meg 2-3 lány múlva úgyis talál szexkapcsolatra valakit.

2016. dec. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Diavolino44 ***** válasza:
Hat.. sajna en érzem, amit írsz, mivel háromszor annyi ferfitarsam van itt kint (Skócia) igy ismerkedni kb lehetetlen, max ha ferfi modell vagy es mellette van egy jol kereső munkád. Ahogy itt egy válaszoló, holgy szokta hangoztatni, van az a szint amivel egy külföldi ferfi is tud, csinos csajt felszedni. S ezzel maximálisan egyetértek ezt tapasztalom, akik egyedul jönnek ki, azok köztük en is azt csinaltam, mivel azert nem vagyunk annyira lúzerek, otthon összejön egy csaj es kihozzuk ide. Nekem is volt mar kettő ilyen kapcsolatom. Most megint egyedul vagyok, de most inkabb a külföldiekkel ismerkedek, mert mar a magyar lanyokbol kicsit elegem van, nehezebb egy ilyen kapcsolatot kialakítani, de azert nem lehetetlen, nem tudom Németországban ez, hogy megy, de ahol en elek, itt sok a külföldi pl lengyel, ahol lanyok is vannak egyedul. De legutóbb egy finn csajszival randizgattam. :)
2016. dec. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Sajnos nem, mert ide meg jönnek majd az arab\szaracèn hordák csajozni. A szerbhatárnál már gyülekeznek... Ès a magyar csajok szemèben az arab meg a szaracèn instant jobb mint a "hulladèk" magyar ferfiak akiknek se oriaspocsuk se 210 magassaguk, se gizdan izmos alkatuk sincs...


A válasz 30%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad."


Az a pasi valóban hulladék, aki azt hiszi, hogy a pö.cs mérete alapján válogatnak a nők szexpartnerek között, és dugáson kívül nem is érdekli őket semmi más.


De most próbálkozz meg reális gondolkodással, hidd el, bármilyen szokatlan is elsőre az érzés, nem lesz fájdalmas!

PÁRKAPCSOLAT témakörben tették fel a kérdést. Tudod, mi az a párkapcsolat? Nos, pont az, amire egy arab egyáltalán nem alkalmas egy európai nő számára...

Gondolom, te nem láttál még bevándorlót közelről, sajnos én már többet, mint szerettem volna. Az átlag magasság az arabok közt talán a 165 centi, a 170 centis már szálas szép szál legény a többiek között. Tudod, dél felé haladva csökken a testmagasság.

Ha egy nőnek a 210 centis testmagasság az etalon, akkor összecsomgolja a kis bugyijait és megy, hogy keressen egy svéd favágót, aki létra nélkül meszeli a plafont, és olyan válla van, mint a kétajtós szekrény...


Ezzel erővel mondjátok már azt, bammeg, hogy azért jött divatba a lótartás, mert annak is jó nagy van, más meg nem számít... Egyből más értelmet nyert az arab csődör!

2016. dec. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolva: nagyon sok pasi úgy megy külföldre, hogy itthon van barátnője, esetleg családja is, tehát pont úgy foglalt, mintha itthon robotolna egy gyárban.

És legalább annyi szingli, gyerektelen nő vándorolt ki külföldre, hogy addig csinálja meg a szerencséjét, amíg nem köti ide semmi, mint ahány férfi. Nincs érezhető férfi hiány.


Ha meg már a bevándorlók miatt akartok zizegni, akkor utálkozzatok inkább az erdélyi pasikra, akik pár éve a jobb fizetésért átjöttek ide dolgozni, itt ragadtak, és gond nélkül fel tudták szedni a magyar csajokat. Már csak azért is, mert sem nyelvi nehézség, sem faji alapú megkülönböztetés nincs, ami miatt hátrányban lennének. Viszont dolgozó, aktív kereső férfiak, amivel máris előnyben vannak pár hulladék magyar pasival szemben...

2016. dec. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!