Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érzitek a kivándorlás hatását?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzitek a kivándorlás hatását? Ismerősi körben 3x annyi férfi távozik nyugatra mint nő. Férfiak könnyeb hölgyet találni? Hölgyek nehezebb pasit szerezni?

Figyelt kérdés

2016. dec. 27. 23:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én nem érzem.
2016. dec. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha itt lesz még a kérdés akkor is, és sikerülnek a dolgok a tervek szerint, akkor 2-3 év múlva megírom.
2016. dec. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Persze,javarészt mérnököket,vagy szakmunkásokat keresnek a célországokba.Én 2 hónap alatt találtam magamnak egy kívül-belül bőven megfelelő barátot,Erasmusosok alatt.Mondjuk attól függ,ki hova megy.Világ életemben a spanyol ajkúak jöttek be,én viszont világos bőrű vagyok,így könnyebb kapcsolatot találni.Ha valaki olyan országba megy,aminek alapvetően bejön a kultúrája, az plusz pont az ottaniaknak az ellenkező nemből,nőknél pláne.Férfiaknál ugyanez,de oda kell anyagi helyzet is.
2016. dec. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

23:26 -os félre értettél. A magyar viszonyokra gondoltam.

Németországban dolgozom iparvárosban férfi mérnökként. A nőknek ez a hely a földi paradicsom.

2016. dec. 27. 23:33
 5/15 anonim ***** válasza:
41%
Sajnos nem, mert ide meg jönnek majd az arab\szaracèn hordák csajozni. A szerbhatárnál már gyülekeznek... Ès a magyar csajok szemèben az arab meg a szaracèn instant jobb mint a "hulladèk" magyar ferfiak akiknek se oriaspocsuk se 210 magassaguk, se gizdan izmos alkatuk sincs...
2016. dec. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
23:43-as Egyenlőre nincsenek Magyarországon "szaracén hordák" Így a magyar hölgyek még ha szándékukba is állna nem tudják őket előnyben részesíteni. Ellenben több 100 ezerrel több férfi ment nyugatra dolgozni mint nő. Esetleg ebben tévedhetek. Kíváncsi vagyok másoknak mi a tapasztalatuk a kivándorlásban a nemek arányáról. Összeszámoltam a kivándorló ismerőseimet nekem 3:1 jött ki. Ez olyan kis számú minta, hogy könnyen tévedhetek.
2016. dec. 27. 23:51
 7/15 anonim ***** válasza:
23%

#6


Erre mondanák a csajok, hogy "mi tudunk várni..." És inkább várnak 2-3 évet még a szaracén invázióra, minthogy a "nyomi" magyarokkal legyenek...

2016. dec. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
41%
Én nem veszem ezt észre, sőt az egész kivándorlást nem látom akkora dolognak mint ahogy az Indexen meg az RTL-en síránkoznak vele. Környezetemből inkább idióták mennek/mentek ki dolgozni, úgyhogy nem is olyan rossz dolog ez.
2016. dec. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%
4:magyar nő vagyok,csak spanyol a kedvesem.Ha szereted a német nőket és fogsz keresni minimum 2000 eurót,simán kifogást egy jó kinézetű helyi nőt.
2016. dec. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Bocsi,arra akartam kilyukadni,hogy nekem korban megfelelőt nem találtam Magyarországon sokáig.
2016. dec. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!