Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40/F Mennyire zavar titeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40/F Mennyire zavar titeket, társkeresésnél, ha egy férfi kopasz?

Figyelt kérdés
2016. dec. 22. 02:23
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

Engem semennyire mert a 25-35 közötti nőkre vagyok szakosodva ;)

30/f

2016. dec. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha jól áll neki akkor nem.
2016. dec. 22. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
engem már az is zavar, ha férfi, 25/F
2016. dec. 22. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A kopaszság maga nem zavar, viszont el tudja rontani az összképet. Van aki kopaszon is sármos, általában a hosszúkás arcú férfiak, de ha valakinek kerek feje, esetleg elálló füle van, akkor elég nehéz előnyösen kopaszodnia.


Az sem mindegy, milyen korosztályú hölgyekkel ismerkednél. A huszonévesnél zavaróbb lehet a kopaszodás, mivel a saját korosztályukban keveseket érint.

2016. dec. 22. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha kerek fejed van és elálló füled, nem biztos hogy előnyös.
2016. dec. 22. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
# 4, nem mindegy hogy kopasz vagy kopaszodik. Az első nekem bejön, az utóbbi nem. Első barátom 19 évesen kopasz volt, borotválta. Kerekebb fejű, bruátl jól állt neki. Férfias volt vele, tipikus, rádnéz és szanaszét dugnád magad vele.
2016. dec. 22. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem ez nem oszt, nem szoroz, ha egyébként ad magára, ápolt, és jól néz ki.

Én se vagyok már nyeretlen kiscsikó, tisztában vagyok vele, hogy a férfiak is változnak idővel, mert ti se néztek ám ki úgy 40 körül, mint anno 20 évesen, csak hiszitek, hogy nektek jól áll az öregedés! ;)


Van, aki kopaszodik, van aki őszül: ez mind teljesen természetes, nem tehet róla, és ha el tudja fogadni, akkor nem zavaró.

Az viszont igen, ha állandóan ezen rugózik, hogy ki mit gondolhat róla, mert ritkulni kezdett a haja.

2016. dec. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A párom is... hát, kopaszodik, de mikor le is borotvál(tat)ja kopaszra, tök jól néz ki... csak ahol él, drága ezért fodrászhoz mennie, haza meg ritkán jár, így elég sokszor van is meg nincs is haja... na, az azért nem tetszik.

Kiköltözök, én fogom fodrászolni, mert őt is zavarja, ha már nő vissza.

2016. dec. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem a nyírt kopaszságra gondolok.
2016. dec. 22. 12:45
 10/10 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem arra, de az összkép - ha totál le van nyírva - ugyanolyan, és nem zavar.


De inkább legyél kopasz, mint itt-ott hajú, a sokkal rosszabbul néz ki.

2016. dec. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!