Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik metalhead társkereső?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik metalhead társkereső?

Figyelt kérdés

Nagyon bejönnek a metálos fiúk, de nem tudom, hol tudnék ismerkedni így a fesztiválszezonon kívül.

20/L



2016. dec. 22. 00:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

malha (pont) hu

csak hallottam róla, nem próbáltam, de esetleg nézd meg

2016. dec. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha Pesten élsz, a VIII.ker tele van metálossal..igaz, ők eléggé 7próbásak ;)

Azon kívül, ha olyanra gondolsz aki a metál zenét szereti, abból is találni egy csomót, itt a gykn is szinte naponta olvasok olyan kérdést,vagy választ, amiben ilyen fiúk ismerkednének hasonló zenei stílust kedvelő lányokkal, de érdekes, mert a legtöbbnek szintén az a problémája, mint neked: nem tudnak hol ismerkedni..tényleg nem ártana valami metalhead társkereső :) Amúgy azt nem lehet egyértelműen megállítani valakiről, hogy milyen zenéket szeret (kivéve persze akiről messziről ordít. Az ilyen szegecses karkötős, acélbetétes, hosszúhajú, feketét hordó embereknek nem tudom, hogy van-e a fesztiválokon kívül bármilyen helyük is).. pl egy látszólag totál konzervatív ember is hallgathat metalt..nem tudom, te melyik típusra gondolsz?

2016. dec. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

Faxom bele, hogy már rövid a hajam... :(((


21/F

2016. dec. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
De attól még ugyanúgy rajongok a metalért!
2016. dec. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A metalos fiúk :) általában stíluson belül válogatnak... nekem egy haverom sem volt olyan, aki olyan csajjal jött volna össze, aki teljesen más stílust képviselt. Legalább képben vagy 1-2 zenét illetően vagy ilyesmi? Vagy ilyen most menő jutyúb vlogger vagy, akinek most ez a heppje? :)
2016. dec. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


00.37: Sajnos vidéki vagyok, elég messzire drága fővárosunktól, úgyhogy ez nem játszik. Amúgy a legfontosabb, hogy szeresse a metált, hogy megértse, miért jó koncertre/fesztiválra járni, jöjjön velem pogózni stb. Ha még öltözködésre is ezt a vonalat képviseli, az csak plusz pont (de igen nagy, döglök a hosszú hajért :D).


06.44: Vlogger? Isten ments... :D Természetesen én is ezen a vonalon mozgok. Külsőnél megálltam az acélbetétesnél és néhány fekete cuccnál, mert hiába tetszik ez a stílus, nem áll jól.

2016. dec. 22. 14:22
 7/13 anonim ***** válasza:
Ilyenkor úgy utálom magam, hogy nincs türelmem megnöveszteni a hajam :D Amúgy fesztiválszezonon kívül koncerteken, kis rock kocsmákban.
2016. dec. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
És nekem válaszolni luxus? Nyugodj meg, te kis qrva, nem is akarok veled ismerkedni, mert hajhossz alapján ítélsz.
2016. dec. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem is értem, miért nem válaszol. :D


Koncerteken tuti találsz ilyen arcokat, bár 20 éves kor felett a többség kinövi a stílus külsőségeit.

2016. dec. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Azért nem válaszol, mert egy pitsa. :D
2016. dec. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!