Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Netes társkereső valóban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkereső valóban a lelki tolószékesek országa?

Figyelt kérdés
2016. dec. 13. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

ÉN inkább azt mondom, hogy manapság sz**art sem ér.

Anno amikor elindultak akkor még volt értelme.

De túl nagy a sortírozás, túl nagy a választék.

És értelem szerűen minden nő a legjobbak közül is a legjobbat fogja kiválasztani magának.


Az életben ma már mondhatni könnyebb.

2016. dec. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%

Nem tudom, de a trolloktól óvakodj mert azokból van bőven.


Pl ha valaki Candice Swanepol képeit használja, az még nem biztos hogy tényleg Candice Swanepol :/

2016. dec. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Ezen besírtam. :D Lelki tolószék. Nem inkább szellemi rövidnadrágosok? :D
2016. dec. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
19:31 a ketto nem ugyanaz
2016. dec. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Az a 'lelki tolószékes', aki az internetet még mindig egy külön, misztikus világnak látja, ahol másféle emberek laknak. Vagy robotok.
2016. dec. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen szempontból, mert az "hétköznapi" embereknek azok lehetnek, de igazából szerintem csak annyi, hogy a mainstreamtől eltérőek az értékrendjeink, a személyiségünk.

Mert ha így nézem, akkor nekem is sok netes ismerősöm (meg magam is) defektesnek számítana külső szemszögből, de valójában egyszerűen csak mások vagyunk.

2016. dec. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Voltam fent társkeresőn, úgy használtam, mint EGY ismerkedési lehetőséget a sok közül. Ennek alapján arra a megállapításra jutottam, hogy a netes társkeresők csak leképezik a teljes társadalmat: ugyanazok az emberek vannak ott is, akikkel élőben lehet találkozni.

Egyébként a párom is volt fent társkeresőn, mielőtt összejöttünk, de nem ott ismerkedtünk meg.

2016. dec. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát sok a fura és megkeseredett ember, az biztos. 2-szer voltam, mindkétszer 2 héten belül feladtam, annyi idióta talált be. Az én szűrőm neten meg nem éppen tökéletes. Úgyhogy inkább maradok a személyesnél mostanában.
2016. dec. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 MolotovPunk ***** válasza:

Első válaszoló jól megfogalmazta.

Mikor még bejöttek,akkor volt értelme.Kb akkor voltam olyan 20-22 éves.(Akkor tájban nagyon aktívan használtam a társkereső oldalakat kisebb nagyobb sikerekkel.)

Személyesen volt több sikerem is társkeresőkön,pedig nem vagyok alfa hím.1-2 év alatt több randit tudtam is összehozni,amiből később lett pár komoly kapcsolat is.

Viszont szerintem manapság a társkeresők nagyon elkorcsosultak rossz irányba.Sokan nem nagyon mernek,vagy nem is akarnak már személyesen találkozni.Tucat dolog lett mára a társkeresők nagy része.Hasonlóan,ahogy a facebook is az lett,bár azt már régóta nem használok...szóval sok minden megváltozott azóta.

Én is inkább már a személyes ismerkedés híve vagyok.

Jelenleg egy társkeresőn ugyan fent vagyok,de oda is kb 2-3 hetente egyszer felnézek,annyira sz_r lett az oldal...

2016. dec. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"Lelki tolószékes" ez nagyon állat még sose hallottam... lopom :))
2016. dec. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!