Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismertek valóban működő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek valóban működő társkereső oldalt?

Figyelt kérdés

Egyrészt más városba költöztem, másrészt a munkám sok időmet elviszi, így jelenleg nincs alkalmam ismerkedni.

Kíváncsiságból elkezdtem már korábban nézegetni a társkereső oldalakat,de azt vettem észre,hogy nagyon sok inaktív tag van és kb. senki se ír vissza.


Ismertek olyan oldalt, ahol tényleg lehet ismerkedni? És lehetőleg ingyen is lehet rajta levelezni? :D


25F

Szabolcs megye


2016. márc. 16. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden társkeresőoldal olyan, mint a felhasználói és azok mindenhol ugyanazok. Nők és férfiak. Míg az utóbbiak vannak döntő többségben és mindenre rámozdulnak a dugás reményében ami nőnemű, addig a nők kizárólag a top pasikkal hajlandóak foglalkozni.
2016. márc. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a randihely.hu-n ismertem meg a férjemet. Ingyenesen lehet levelezni. Én 6 hónapja voltam fent, ő meg 2 hete, amikor megismerkedtünk.

Mivel én tovább voltam fent, van némi tapasztalatom. Volt 1-2 inaktív ember ott is, de a többség használta az oldalt. Ez mondjuk 6 éve történt, ami nem ma volt, szóval nézz körül. Max ha nem jön be, keresel egy másikat.

2016. márc. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudok neked oldalakat ahol ingyenesek a funkciók, az egyik a love.hu ( van vip tagság, de ingyen chatelhetsz, írhatsz levelet, flörtölhetsz nem olyan rossz), a másik a twoo, én utóbbit ajánlanám. Az, hogy működik e vagy sem azt előre nem tudom megmondani, mert a regisztrált felhasználók nem egyformák, de sok sikert.
2016. márc. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
love.hu mint irták onnan volt vagy 5 randim elmúlt években a másik a badoo.hu csak chat kezd elszemtelenedni az oldal mindenért fizetni kell, de 10 en felüli sikeres randim volt onnan. Bár korosztályomban sok az anyuka és elvált nő engen nem zavar de van akit gondolom igen
2016. márc. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!