Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Járnátok olyan férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Járnátok olyan férfival aki véletlenül megölte az előző barátnőjét?

Figyelt kérdés
Baleset volt.

2016. dec. 20. 19:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
21%

Nézd, nekem ebben a sztoriban csak az a fura, hogy ha valóban annyira baleset volt, mint állította akkor miért ült? Vagy előzetesben volt?

Nekem úgy tűnik( persze nem ismerem a körülményeket) pipa volt a csajra és azért üthett el. Vagy tényleg véletlen volt, de akkor is halálos gázolás?

Érted ugye? Nem csak úgy azért ült egy ilyen dolog miatt, mert az igazságszolgáltatás rendszere olyan rossz. Ha a legkisebb gyanú is felmerül... és feltehetően felmerült, tudjuk mik a következmények.


Figyelj én nem járnék vele az az igazság. A baleset mese jól hangzik, de csak 30% esélyt adok arra, hogy ez igaz is :(


Szerintem ne fuss utána. Figyeld meg egy kicsit jobban a viselkedését (még pár randi) esetleg adj neki pár hét esélyt és derítsd ki milyen ember. Ha kicsit is gyanús ember, vagy agresszív vagy ilyenek akkor ejteni kell mihamarabb!

A biztonságod az elsődleges!

2016. dec. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
81%
troll metropolisz
2016. dec. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
78%

Gondatlanságból elkövetett emberölésért is lehet börtönben ülni amúgy. Nem vagyok Nő de ez tök para főleg hogy csak annyit írsz "baleset volt". Egy totál pszichopatát képzelek el most, én ha nő lennék tuti nem járnék veled.

Meg ez azért nagyon durva. Aki megölte az előző barátnőjét hát tuti nem 100-as érzelmileg nem hiszem hogy nagyon helyrejött volna hogy véletlenül kinyírta akit szeret. Ha meg nem szereti és úgy nyírta ki hááát....

2016. dec. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
81%
Nem.
2016. dec. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
30%
Volt olyan eset, hogy valaki az ismerősét ütötte el. És az sem direkt volt, csak a sötétben későn vette észre. Utána a jog, ha talál rajtad valami fogást akkor könnyen lecsukhatnak. Pedig nem vagy sem pszichopata, sem gyilkos. Országonként és esetenként változhat, hogy börtönbe kerülsz-e. Tegyük fel, hogy Hollandiában egy füves cigi után ütsz el valakit a sötétben. Nem csuknak le. Magyaroszágon egy füves cigi után ütsz el valakit a sötétben elég könnyen börtönbe kerülhetsz. És a két eset között mindössze annyi a különbség, hogy a magyar törvényben a tudatmódosító szerek közé gépelte be valaki a marihuanát. A hollandiai gázolásod miatt nem vagy az emberek szemében börtönviselt gyilkos, mert azt mondják, hogy baleset történt. A magyarországi gázolás után meg egy drogos, börtöntöltelék gyilkos vagy.
2016. dec. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
63%

Ha a cikkben lévő esetről van szó, nem járnék vele. Ha viszont mondjuk autóbaleset volt, normális körülmények között és nem önhibájából történt, akkor igen.


Mondjuk belökdösték egymást valami hajóról a vízbe és a csaj rosszul esett és kitörte a nyakát. Na ez beleférne.


Vagy mondjuk nem takarította ki a kéményét, és amíg otthon voltak elájultak a szénmonoxidtól a csaj pedig belehalt mert mittudomén alacsonyabban esett össze.

2016. dec. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
55%
Akkor meg lehet hogy simán felelőtlen, serteperte,figyelmetlen vakegér, vagy forrófejű és nem nézi azt se, mit csinál .Mindegyik felejtős.Szóval nem!
2016. dec. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Bocsi de nekem az már eléggé hibás, aki mariskát szív és úgy vezet, vagy iszik és úgy úl volán mögé. Ez ugyan gondatlanságból elkövetett emberölés (nem nyaltam be Btk.-t sajnos) de attól még nem mentség... Ilyenekért meg ne szánjunk már valakit...

Szóval nincs az a körülmény ami miatt ha börtönbe visznek valakit az "enyhítő lenne" a személy megítélésében.

Amúgy off. de ezt a rengeteg karácsonyi műsort sem értem miért kell a rabokat könnyezve szánni minden szenteste?! Nem érzéketlenségből mondom, de azért elkövetett ezt azt...

2016. dec. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
Én sem a rabokat akartam védeni, csak rávilágítani arra, hogy kit, hol, miért és hogyan ítélnek meg. A holland füves gázoló esete egy baleset, ugyan ez az eset nálunk már drogos, börtöntöltelék. Az egyik úgy éli le az életét, hogy semmi bántódása nem esik, a holland csajokat sem érdekli, hogy volt egy füves balesete, mert elfogadott, hogy szív mindenki. A másik ember meg egy életre el van ítélve és a nem túl érdemes a nőknél reklámozni a füves autóvezetését. És a két ember ugyan azt követi el csak egy másik helyen, más törvények között egymástól pár száz kilóméterre.
2016. dec. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Tegyük fel, hogy a cseheknél betiltanák a kávézást. A kávi is egy drog igazából, koffeint tartalmaz ami különböző hatásokat vált ki emberekből. És egy cseh koffein érzékeny sofőr két espresso után elütne valakit, akkor ő ott egy drogos gázoló lenne, mert a koffein tartalmú anyagok tiltó listán lennének náluk.
2016. dec. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!