Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok randiznátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok randiznátok olyan fiúval akiben önbüntetésre való késztetés van?

Figyelt kérdés
Tegyük fel olyanról van szó aki külsőleg vonzó számotokra, jóképű sportos és belsőleg is egy igazán jólelkű kedves humoros és okos ember. Viszont az élete mégsem nevezhető sikeresnek mert lelki problémái miatt tudat alatt árt magának? Nem kimondottan érvagdosást kell ez alatt érteni, hanem például olyan hobbik iránt vonzódik ahol baja eshet például elhagyatott romos épületekbe mászik be a haverjaival, többféle küzdősportot is űz, sziklamászás stb. Vagy olyan nőkhöz vonzódik akikről előre borítékolható hogy csak szenvedni fog velük, megcsalják, nem értékelik de ő mégis kedves velük és szereti őket, az ágyban is szereti ha megalázzák vagy ő alázhat meg. Vagy éppen olyan "barátokkal" is találkozik akikről ő is tudja hogy nem kellene mert folyton csak bajba keverik és hasonlók.
2016. dec. 19. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy belemennék. Nagyon problémásnak tűnsz én meg nem szeretem lerágni a tíz körmöm senki miatt. Emellett a szexuális vágyaink sem valószínű hogy passzolnának és utálom ha valaki link megbízhatatlan problémás emberekkel veszi körbe magát abból jó nem sül ki. Viszont a romos épületekbe mászkálást imádom és a küzdősportokkal sziklamászással se lenne bajom.

Így látatlanban nem tudom hogy döntenék de könnyen lehet hogy inkább nem kockáztatnék.

20/l

2016. dec. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyertelmuen NEM!
2016. dec. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!