Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajozásban sikertelen pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozásban sikertelen pasik ha nőnek születtetek volna szerintetek már lenne párotok?

Figyelt kérdés
2016. dec. 17. 12:28
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
18%
a mai nők java részének is van pasijuk, nekem is lenne. könnyebb válogatni a jelentkezők közül mint keresgélni.
2016. dec. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Ha egy átlagos csaj kiírja facebookra, hogy unatkozik és írjon valaki, egyből akad jelentkező.

Ha egy ugyanolyan szintű srác teszi ezt... Nos, ünnepnapokon talán akad valaki! :D

2016. dec. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
10%
Igen. Nők közül bárkinek lehet párja, ha nincsenek irreális elvárásai.
2016. dec. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Diavolino44 ***** válasza:
34%

Attól függ milyen genetikaju nőnek, amugy igen. De ha most nem a szélsőségeket nézzük, hanem egy átlagon kicsit felüli ( értsd akire azt mondjak mar, hogy ez a lany aranyos) annak sokkal könyebb mint hasonlo értékű fiúnak.

Ha a szélsőségeket nézzük, a nagyon helyes es jodumaju pasinak kb ugyanolyan olyan könnyű dolga van mint egy bomba csajnak.

Ha a másik végletet nézzük ott viszont egy csúnyább pasinak vannak jobb esélyei, mint egy csúnyább lánynak.

2016. dec. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
55%

"Ha a másik végletet nézzük ott viszont egy csúnyább pasinak vannak jobb esélyei, mint egy csúnyább lánynak.+

Ezt miből gondolod? Ismerek pár csúnya lányt és mindnél volt jelentkező. Ismerek pár csúnya srácot, akik sosem voltak esélyesek egy csajnál sem. Sőt, átlagos srácok sem.

2016. dec. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Ha a génjeimet egy az egyben átültetnék egy nő testébe, akkor sztem elég jó csaj lennék és már rég lenne pasim. Alapvetően most is elég szép/jóképű (zöld szemek, teltebb ajak, hosszú szempilla, kicsi orr) illetve érzelmes és intelligens vagyok csak sajnos pont azon a téren nem tudok megfelelni, amely alapján a nők a pasikat leginkább megítélik és vonzalmat éreznek irántuk (magasság, testalkat). A 170 centim mellé 53 kilós vékony alkat párosul és tényleg törékenynek érzem magamat. Ezekkel a paraméterekkel csajként tuti, hogy vonzó lennék, szóval szerintem qrvára rossz nem formájában jöttem a világra. Nagyon el lettem cseszve az már egyszer biztos.
2016. dec. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Simán lehetett volna már régen,ebben biztos vagyok maximálisan...
2016. dec. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
18%

"Ha a másik végletet nézzük ott viszont egy csúnyább pasinak vannak jobb esélyei, mint egy csúnyább lánynak."

Ez teljes mértékben hülyeség. Egy csúnya pasinak gyakorlatilag semmi esélye nincs, hacsak nincs kitömve pénzzel. Egy csúnya lány viszont ugyanúgy bármikor találhat pasit magának, mint egy szép. Különösen ha egy kicsit is normális.

2016. dec. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
68%

Ő is találna párt? Vagy ami jobb kérdés: VÁLOGATHATNA?


[link]

2016. dec. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Igen, akár még barátnőhöz is sokkal több esélyem lenne.
2016. dec. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!