Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én gondolom úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom úgy, hogy nincs csúnya lány csak igénytelen?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy a 23 év barátnő nélküli időszakom miatt nagyon ki vagyok éhezve, de szinte minden lányban meg tudom találni a szépséget a szexis stílusjegyeket. A molett csajokat is rendszeresen megbámulom, mert van bennük egyfajta különleges kisugárzás. Ha egy csajnak ápoltak a fogai és az arca (lássuk be a fogászat és a kozmetikai praktikák mindkettőt lehetővé teszik viszonylag olcsón) illetve nem drasztikusan elhízott (de akkor már a saját érdekében is rossz, szóval ezt nem nevezném felszínességnek), akkor engem kis túlzással nem is érdekel semmi más, mert szinte mindenkiben meg tudom találni a vonzó tulajdonságokat. De mindentől függetlenül olyan istenigazából csúnya lányt én még komolyan nem láttam egész életemben csupán elhanyagoltat. Kíváncsi vagyok, hogy a csajok között is van-e ilyen felfogású ember, bár szerintem a ti igényeitek jóval magasabb szinten vannak. Illetve amire kíváncsi vagyok, hogy pasik között van-e hozzám hasonló gondolkozású egyén?

2016. dec. 11. 23:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, biztos még van kismillió hasonlóan gondolkodó alak...
2016. dec. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hááát azért tudnék olyat mutatni, hogy na.

De egyébként igaz.

2016. dec. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én csúnya vagyok és IGÉNYES !!! De az első annyira nem izgat.
2016. dec. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2016. dec. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4: Gondoltam, hogy valaki ilyen extrém példákkal fog előrukkolni. Arról nem is beszélve, hogy ez a csaj igénytelen, hiszen valaki csak a genetika miatt nem lehet ilyen disznó. A három alapkövetelményem között ez azért szerepel. Harmadszor pedig én Mo.-n ilyen csajt pokoli ritkán szoktam látni. De lehet megkövezni, az ilyen jellegű kövérség egyszerűen igénytelenségre vall, ennyi.

Azonban ez pl. számomra már a szexis kategória: [link]

A férfiak túlnyomó többsége pedig biztos, hogy nem ezen a véleményen van.

2016. dec. 12. 00:14
 6/10 A kérdező kommentje:
Gondolom most már értitek mire gondolok.
2016. dec. 12. 00:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Arra, hogy minden ember más? Senkinek nem tetszik mindenki? Mindenki olyat keres, akihez vonzódik?
2016. dec. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ácsi. Ennek a nőnek szép arca van. Egyáltalán nem átlagos. Az átlagosak itt vannak:

[link]

2016. dec. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem igazad van és fordítva is igaz.


Csak az én meglátásom szerint míg Magyarországon általában 10nőből 7 igényes, férfiból maximum 4, és 2 meg olyan szoszo, a többi nem. Pedig én ugyanezt szoktam nézni minden nap, hogy gyakorlatilag minden férfiből tudnék jó pasit csinálni, de a legtöbb olyan szörnyen igénytelen (és itt zsíros hajra, foltos szakadt béna ruhákra, sárga fogakra gondolok, nem ám kidolgozott felsőtestre...), hogy borzasztó.

2016. dec. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én igényes vagyok, de picik a szemeim, kicsi a homlokom, kerek képem van, hülyén áll az orrom, béna az anyagjegyem(mondjuk attól előbb-utóbb megszabadulok.)

Még a smink a plusz,ami segít, de az se sokat. :D


21/L

2016. dec. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!