Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt mondogatják hogy próbáljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt mondogatják hogy próbáljak minél hamarabb találkozásig jutni lánnyal, de hogy hogyha övé a döntés?

Figyelt kérdés

Mindig ugyanazokat a köröket kell futni. Egy kis beszélgetés után felhozom a találkozást, de végül úgy sem rajtam múlik hanem rajta, általában az szokott lenni hogy Várjunk még vele egy kicsit, meg most nem jó, nagyon elfoglalt, de majd kicsit később több ideje lesz. Pontosan sose tudják megmondani.

Itt meg azt mondják hogy Minél előbb találkozásig elkell jutni, Na de ez nem rajtam múlik. Én felhozom, volt már hogy 2x is megemlitettem idővel, de ugyanúgy maradt minden. Most akkor ennyi? Hagyjam is az egészet, ha nem tud a lány mondani egy konkrétumot?


2016. dec. 9. 10:24
 1/6 A kérdező kommentje:

Bepróbálkozok finoman kulturáltan, hogy szivesen meghivnám egy forró csokira vagy egy italra, de volt hogy aztmondtam kávéra, egy személyes beszélgetés mellett.

Sokszor az jön vissza hogy Hát ő nem szereti a bort, meg nem iszik kávét..

Most akkor ez azt jelenti hogy ennyi?

De van hogy konkrétan rákérdezek hogy Lenne e kedve találkozni. Akkor meg az a válasz jön hogy Nagyon szivesen, viszont most nem jó neki..

De mind ezek mellett mondogatja hogy milyen jó vagyok, meg megfogtam...stb. Szórakozik, vagy csak unalomból, kedvtelésből csinálja ezt az egészet?

2016. dec. 9. 10:32
 2/6 anonim ***** válasza:

"Itt mondogatják hogy próbáljak minél hamarabb találkozásig jutni lánnyal, de hogy hogyha övé a döntés"


Ezért kell próbálni és látod, ha nem akar semmit. Feltételezem azt is észrevetted, hogy nem jutottál velük sehova, de legalább hamar kiderült.

2016. dec. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, ilyenkor hagyni kell, mert a csaj nem ismerkedni szeretne, csak levelezgetni, te pedig pont fordítva.

Felesleges időpocsékolás még hetekig kergetni a csajt, hogy mikor ér rá, és nyalni a se.ggét, ha egyszer ő nem akar randizni veled.

Megköszönöd a beszélgetést, és megírod, hogy te komoly kapcsolatot szerettél volna, de az találkozás nélkül nem megy.

Ennyi.


Aztán jöhet a következő.


Ha az ilyen zsákutcás történtetekre hónapokat szánsz, akkor sose jutsz el odáig, hogy találkozz is valakivel. Egy-két napnál többet nem érdemes belefektetni, ha addig nem juttok el oda, hogy akar látni, akkor nem akar.

Ezt el kell tudni fogadni, és tovább kell lépni.


Aki randizni is akar, az örül neki, ha találkozhattok, és nem húzza az agyad hetekig.

Másrészt, ha az első randit se tudjátok egy hónapon belül sem megoldani, akkor az milyen kapcsolat lesz?! Évente kétszer találkoztok, és forró leveletek váltotok naponta?!


Mondjuk sokat segít a dolgon, ha olyan nővel kezdesz levelezgetni, akivel lehetőség is van találkozni, mondjuk egy városban laktok, vagy legalább egy megyében.

Hála az internetnek mindenkivel tudsz csevegni, és sokan esnek bele abba a hibába, hogy 70-100 km távolságra rámondják, hogy nem távolság.

Ha egyszer akarsz valakivel összefutni, akkor nem is, de ha rendszeresen, pl. heti kétszer, akkor már igenis komoly akadály. Időben és pénzben sem kevés.


Szóval legyél kicsit tökösebb, és ha a csaj nem vevő a személyes találkozásra, akkor egy kis potya punci reményében ne rágd a fülét még hetekig, mert egy dugásra meg kár ennyi energiát fecsérelni.

Komoly ebből meg már nem lesz.

2016. dec. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De akkor miért ültetik a bogarat a fülembe? miért csapják a szelet mellette, miért bókolnak? Az a baj hogy amig ilyen jó dolgokat ir addig én is elhiszem..
2016. dec. 9. 10:36
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké.. Csak mindig rossz ez a dolog, hogy ilyen gyorsan váltani. Belemenni, aztán meg én mondjam ki a végszót.
2016. dec. 9. 10:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert te is bókolsz neki. Neki pedig nem kell más csak, hogy valaki magasztalja. Legtöbbször nem is egy.
2016. dec. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!