Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mi az oka annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az oka annak, hogy a normális férfiak és nők nem találnak egymásra?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok? Mi az "elméletetek"? Kíváncsi vagyok a véleményetekre :)

2016. dec. 8. 19:24
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

#9 Azt a tervet hajlandó is lennél megosztani velünk? :)


#10 Az is igaz, de csak egy felvetés volt. Az én véleményem :)

2016. dec. 8. 20:54
 12/16 anonim ***** válasza:

Bonyolult téma, talán nem is lehet a kérdésedre egyértelmû választ adni, mivel az, hogy valaki normális-e rettentôen viszonylagos.

A normális emberek jelentôs része ha bekerül egy "nem normális" közösségbe (bár ez hülyén hangzik, mert abszolút relatív dolog) sokkal zárkózottabb lesz, mint egy átlagos ember. Más az értékrendje, más az érdeklôdési köre, mint az ôt körülvevô nagy többségnek, így mindenkit potenciális idiótaként kénytelen kezelni, hogy elkerülje a csalódásokat. Ennek következtében egy ilyen kózösségben még azt a kevés normális embert sem fogja megtalálni, és ôt fogják egy antiszociális idiótaként kezelni.

De ez nem általános szituáció, mert általában mindenki olyan körökben igyekszik mozogni, amelyik számára kellemes, és olyan emberek veszik körül, akik hasonlóak és akik számára normálisak.

2016. dec. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Még nem osztom meg a tervet, mert nagyon az elején jár, tesztelni kell, és az is kiderülhet, hogy halva született ötlet :D de azért valamennyi remény van, és ez hátha másnak is ad egy lökést, hogy kitaláljon valami jót.
2016. dec. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

En tudom magamrol h nem vagyok normalis mint pasi :D magaa vagyok, nem fuj el a szel, intelligensnek tartanak a korulottem levok, betartom az illemszabalyokat... 1 szo mint szaz, sajnos a tokeletes baratzonaba illo ember vagyok->gatlasos vagyok. Es a "boldog" gyerekkoromnak koszonhetoen, igy 19 eves egyetemista koromra belattam, hogy az onertekelesemmel sulyos gondok vannak, tehat pszichologushoz is keszulok.

Lenyegeben ma inkabb az elfogadotton van a lenyeg. Ecset haj, vekony alkat, csogatya(jo mondjuk ezt en is jobban szeretem, bar nem virsli labaim vannak), legyel berugva mindig, az osszes bulin legyel ott... Stb stb stb. Ma mar csak a kulsosegek mennek, a normalis pasik/nok a baratzona miatt pedig felnek mindentol, vagy csak siman eleguk van es a sult galamb varasa is jobb dolognak tunik

2016. dec. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Férfiként írok.


Kinek mi a normális ez relatív.

Vegyük úgy most hogy a szerény, házias, csinos, értelmes, nem domináló, nem alkoholizáló, nem bagózó, stb... nők a normálisak. Jelen esetben nekem is.

A "nem normális" férfiak, akiknek mondjuk jól megy az ismerkedés, ők is ilyen tulajdonságokkal rendelkező nőket keresnek, illetve velük alakítanak ki szíveseben kapcsolatot. Az már más kérdés hogy később megcsalják, kihasználják, eldobják őket. Szóval így egy jókora rész a normális nőkből már foglalt. A "normális férfiak" sokszor visszahúzódóbbak, így a kezdeményezés is nehezebben megy, emiatt is nem találnak egymásra. Másik dolog pedig az hogy útjaik nem is keresztezik egymást, más városban élnek, vagy csak egész egyszerűen nincs ismerkedési lehetőség köztük, magyarán egyszerűen elmennek egymás mellett az utcán.

Nekem ez az elméletem.

F34

2016. dec. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"A "normális férfiak" sokszor visszahúzódóbbak, így a kezdeményezés is nehezebben megy, emiatt is nem találnak egymásra."


Szerintem ez is mindkét nemre jellemző: a "normális" emberek visszahúzódóbbak.

2016. dec. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!