Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mi az oka annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az oka annak, hogy a normális férfiak és nők nem találnak egymásra?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok? Mi az "elméletetek"? Kíváncsi vagyok a véleményetekre :)

2016. dec. 8. 19:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
9%
Az, hogy nem normálisak?:D
2016. dec. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezen már én is sokat gondolkodtam és tökre bosszantó tud lenni, amikor panaszkodnak, hogy nincs normális ember, de amikor meg van, akkor az Istenért sem élnek a lehetőséggel, még ha találkoznak is. Hogy miért nem taliznak? Fogalmam sincs, talán nem kell, hogy az életük része legyen a másik valamiért? Pedig elvileg hasonló a hasnlót bevonzza. Talán jobb nem is agyalni ezen. :)
2016. dec. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
21%
elméletem az, hogy sz@rok rája.
2016. dec. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

Jó kérdés. Plusz értékelendő, hogy nem egyik vagy másik ellen szóló, ezt vagy azt hibáztató. Nyilván mindkét oldal hibás benne.

Szerintem talán egy ponton túl felesleges időpazarlásnak látják és nem foglalkoznak vele, ezáltal pedig lehetőségük sem nagyon marad találkozni.

2016. dec. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%

Sokat merengtem ezen. Már csak azért is mert egy két kivétellel nálam csak ilyen fiúk/férfiak próbálkoztak. Én mindig is az ilyen pasikkal barátkoztam és persze a részükről mindig átment tetszésbe... Na mindegy. Viszont nekem például egyikük felelt csak meg pedig itt most 10 körüli számról beszélünk. Persze lehet mondani hogy magasak az igényeim de nem hiszem. Végül mindegyiküknek lett párja amennyire tudom és többnyire teljesen normális aranyos lányok.

Talán nem egy közegben mozognak ezek az emberek de szerinte az is gond hogy sokan (főleg itt a neten hangoztatva) gondolják magukat normálisnak. Szerintem igazán normális nincs. Mindenkinek van defektje és ezzel kompatibilis embert kell találni párnak. Viszont sokan nem akarnak mélyebb elemzést tartani önmagukkal kapcsolatban csak besorolják magukat valahova. Ebből születik a sok csúnya vagyok (holott még bőven az átlagos külsőn belül van) kijelentés ahelyett hogy rájönne hogy túl gyáván közelít a nőkhöz vagy épp bunkó csak nem látja stb. Így születik szerintem a sok normális is. Márpedig amíg valaki önmagával nincs tisztában az hogy is találhatná meg a megfelelő párt? És ugye ha nincs megfelelő pár akkor nincs és kész. Én ebben látom a fő gondot. De ez szigorúan szubjektív vélemény.

2016. dec. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem normálisként én nem tudok igazán véleményt nyilvánítani. De kezdjük ott, hogy ki/mi a normális. Van, akinek az, hogy hetente kétszer sakálrészegre issza magát egy-egy buliban, másnak az, hogy übergátlásos, szóval mindenki normálisnak tartja magát a saját mintája szerint, de mások nem feltétlenül tartják őt annak. Hozzám képest pl. nyilván normális az, aki társasági ember, aki képes emberi kapcsolatokat kialakítani, míg a maga világában az is normálisnak tartja magát, aki folyamatosan csak bulizik, iszik, pörög ezerrel, nem törődik semmi mással. Most akkor melyik a normális?
2016. dec. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Talán igaz, az " ellentétek vonzák egymást " , akkor a hasonlók taszítják!?? A normálisak' általában inteligensebbek, hamar túlgondolják a dolgokat. Talán sokat csalódtak vagy más miatt félnek. Talán, nem érzikmagukat, elég jónak/ okosnak/ szépnek/ stb.. a másikhoz. Szerintem minden ilyen, " majdnem, de mégsem " mögött egy - egy történet lapul.
2016. dec. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! :)

Az itteni kérdések adták az ihletet, mert sokan írják, hogy normálisak, vagy annak gondolják magukat, de mégsem találják párjukat. Egy kissé értetlenül állok előtte, mert én is úgy gondolom, mint az egyik hozzászóló, hogy a hasonló bevonzza a hasonlót. Persze nem könnyü a párkeresés, de aki keres, az talál. Úgy gondolom, hogy olyan közegben, helyeken kell mozogni, ami az adott személy érdeklődési körét képezi. Igazam van? :)

2016. dec. 8. 20:25
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

- nem is olyan normálisak, mint hiszik

- túl hamar döntik el a másikról, hogy ő biztos nem normális

- elzárkóznak az ismerkedés elől (főleg a lányok)

- jobban tudják, milyen ember is kell nekik, és nem ugranak bele felelőtlenül egy kapcsolatba. Attól, hogy két ember 'normálisabb' típus, még nem kell törvényszerűen összejönniük. Lehet találkoztak, megismerték egymást, aztán arra jutottak, hogy nem illenek össze, és ezzel nincsen semmi baj, egyik fél hibája sem, hanem teljesen normális dolog.


Amúgy erősen gondolkozom azon, hogy hogyan lehetne összehozni az ilyen férfiakat és nőket, és talán talán már alakul egy terv :D


25/F

2016. dec. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#8 ami papíron működik az elméletben nem mindig állja meg a helyét!
2016. dec. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!