Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon igaz lehet az, amit itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon igaz lehet az, amit itt is sok férfi állít, hogy bármilyen külsejű és magasságú férfi találhat olyan barátnőt, amihez vonzódni képes, ha tesz is érte valamit (nem gazdaságra gondolok)?

Figyelt kérdés
2016. dec. 7. 17:52
1 2
 11/14 Diavolino44 ***** válasza:

En dobtam, egy zöld kezet a negyesre, mert szerintem is igaz! Valaki előttem mi van ha egy 1000 fős faluban laksz es jön Mari néni? Nah itt jön az akarat kérdése, azt mondod, jo akkor új életet kezdek egy másik városban, országban stb mert ha az a célod, hogy parkapcsolatod legyen, s eddig nem lett, annak meg van az oka, csak meg kell talalni mi volt a problema. Pl az elso problema, hogy a szociális korodbe jelen esetben az 1000 fős faluban, meg a szingli nők sem akarnak semmit tőled. Ha új életet kezdtel, de mindig nem jön a várva várt kapcsolat, akkor valami mas faktoron kell valtoztatnod. Jobb kommunikációs kepesseg, stilusosabb öltözködés, sport, célok kitűzése stb.

Es igen ha az elhatározás nem eleg erős, akkor ott fogsz siránkozni, hogy neked csak Mari néni jut.

Mar írtam, hogy a görcsösség nem jo, de ha a jelenlegi helyzetre nem kapsz pozitív visszajelzést a lányoktol, akkor javitanod kell magadon.

2016. dec. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

10. Csak arra próbáltam rávilághítani, hogy Miki azért dobálózik a Coelhói meg Müllerpéteri hüyleségekkel, mert tudja, hogy a nők elájulnak ettől.

Amit leírtál, az nem vélemény, hanem butaság.

Véleményem nekem, ami tapasztalatból fakad. Például, sokszor vizionálom hogy holnap már tuti lesz egy Ferrarim, aztán azóta sincs. Lehet nem akarom eléggé? A pozitiv gondolkodás jó dolog, LENNE ha nem izzadságú önámítás lenne az esetek 90%-ában.

Nekem például agyhugykövem van, amikor sok helyről az folyik, hogy hazudj magadnak, és akkor "boldog" leszel.

Ha nem tudsz elég jól hazudni magadnak, akkor ved meg a könyvem, csak 3000 HUF, majd én megtanítom hogyan kell.

Ami a párkapcsolatot, és a társkeresést illeti, arra aztán kiemelten igaz, hogy a nagy akarásnak nyögés a vége. Ha valakik, akkor aztán a férfiak erről biztosan tudnának mesélni.

De nem érdekes.

2016. dec. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
És nem a jóféle nyögésről beszéltem...:)
2016. dec. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Véleményem nekem, ami tapasztalatból fakad. Például, sokszor vizionálom hogy holnap már tuti lesz egy Ferrarim, aztán azóta sincs. Lehet nem akarom eléggé? A pozitiv gondolkodás jó dolog, LENNE ha nem izzadságú önámítás lenne az esetek 90%-ában."


Nem árt olyat vizualizálni (mellette persze fizikailag is tenni érte), amit el is tudsz hinni. Vagyis kis lépésekben haladni, nem egyből a lottóötösre vágyni.

2016. dec. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!