Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány. Hogyan tudnám magamra felhívni a figyelmét?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok, tűrhető külsejű, de elég zárkózott. Már próbáltam ismerkedni a lánnyal, de úgy látom, teljesen hűvös velem és nem érdeklem őt. Adjam fel vagy van valami módja, hogy felkeltsem az érdeklődését?

2016. nov. 28. 09:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Add fel, ma nagyon nehéz egy lány érdeklődését felkelteni :/
2016. nov. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Bence_ ***** válasza:
Lehet, hogy neki tök más pasi jön be.
2016. nov. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem egészen úgy működik,hogy pl bemész egy ruhaboltba,kiválasztod a neked tetsző darabot,ès az onnantól a tiéd..itt a ruha vàlaszt téged,vagy,hogy egy híres embertől idézzek:"a pálca választja a varázslót"..és ez ellen nem tudsz mit csinálni..persze,megpróbálhatod felhívni magadra a figyelmet, de ha már próbálkoztál a lánynál,és úgy látod hogy semmi eredmény, szerintem hagynod kellene..de az is lehet hogy csak rosszul indítottál, nem tudom..
2016. nov. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"de úgy látom, teljesen hűvös velem és nem érdeklem őt. Adjam fel vagy van valami módja, hogy felkeltsem az érdeklődését?"

Szerintem itt nincs kérdés. Nem vagy vonzó férfi a szemében és nem akar tőled semmit. Ha elkezdesz udvarolni neki, azzal úgy sikerül felhívni magadra a figyelmét, hogy hülyét csinálsz magadból. Lépj tovább! Tűrhető külsővel, zárkózott természettel párosítva lehet sose lesz barátnőd. Ha vonzó lenne a személyiséged és jó a humorod az ellensúlyozná a tűrhető külsődet. Sajnálom.

2016. nov. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó hozzászóló!

"Lehet, sohase lesz barátnőd." Ez jó kis bíztatás, köszi.

Nem azt mondom, hogy egy jelentéktelen alak vagyok, akiben semmi vonzó nem lehetne, még humorom is van a magam módján, csak nem vagyok a társaság középpontja, ennyi.

A tűrhető külsőt pedig nem úgy értettem, ahogy te, hanem pozitívan, vagyis hogy nem vagyok ronda, csak nem vagyok narcisztikus csodálója a külső megjelenésemnek. Ennyi.

2016. nov. 28. 12:40
 6/14 A kérdező kommentje:
Inkább azt kérném, valami normális ötletet az udvarlásra. Nem vagyok benne tehetségtelen, csak senki nem világosított fel. És sok olyan eset van, hogy a csaj elsőre szinte semmit nem mutat ki, sőt ellenáll, aztán mégis enged.
2016. nov. 28. 12:41
 7/14 anonim ***** válasza:

"És sok olyan eset van, hogy a csaj elsőre szinte semmit nem mutat ki, sőt ellenáll, aztán mégis enged."

A romantikus filmekben. De tudod mit, csináld a magad módján, aztán ha sikerült az udvarlásoddal annyira felidegesítened a lányt, hogy már durván lekoptasson, akkor írhatod a következő kérdést a témában ahol várod majd a segítséget tőlünk.

2016. nov. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az amiben te reménykedsz,kérdező, tényleg inkább a romantikus filmekben szokott előfordulni..persze a való életben sem elképzelhetlen,pl általános iskolában vagy középiskolában,ahol éveket töltötök együtt, de ez hosszú idő és még akkor sem biztos semmi..
2016. nov. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Amit előttem írta, akár jó is lehet. De ezzel korántsem teljes a kép. Ugyanis sok nő van, aki értékeli a kitartást. Díjazza a férfias céltudatosságot és a küzdeni tudást.

És itt még mindig nincs vége. Fénykoromban egyszer egy nagyon bejövős csajt akartam felszedni. Nem volt egy szépség, de volt valami benne, ami nagyon megfogott. A lényeg, hogy sehogy sem tudtam elhitetni vele, hogy én és csakis én kellek neki. Aztán egyszer eljött a megyeszékhelyre bulizni, és ott meglátott, hogy együttesben játszom. Na, onnantól alig tudtam levakarni magamról, pedig akkor már a hátam közepére sem kívántam. Szóval néha csak az kell, hogy valamiben különleges legyél.

2016. nov. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Miquelnek igaza van, talán tényleg az a lényeg, hogy minél többet megmutassak magamból, hátha rájön, nem vagyok olyan rossz pasi, mint gondolja. Az egyetlen probléma, hogy ez a lány teljesen kiismerhetetlen. Lehet, hogy bejövök neki, lehet, hogy nem, de nem mutat ki semmit. Konkrét visszautasítást nem kaptam tőle, de valahogy olyan közönyös.
2016. nov. 28. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!