Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kérlek mondjátok meg őszintén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek mondjátok meg őszintén a véleményeteket, inkább lányok véleménye érdekelne?

Figyelt kérdés

Nagyon nem tudom eldönteni, hogy jól nézek ki vagy nem. Van aki szerint helyes vagyok, de ha ezek a lányok már ha írnak is nekem borsózik a hátam, aki tetszik nekem az vagy azt mondja konkrétan hogy **arul nézek ki, vagy burkoltabban, hogy nem vagyok az esete. Én nem érzem magammal hogy probléma lenne de ha akkor ezek szerint mégis van, valami, ha nagyon sok próbálkozás után, egy normálisabban kinéző nő, sem akar tőlem semmit.

Én már ilyesmiken gondolkodok hogy plasztikai műtét, átváltoztatni az arcomat egy normálisabbra, mert hiába mondják, hogy jó szöveg kell, ha valakire írok, hogy szia

és nem ír vissza akkor biztos nem jövök be neki.

Szóval elküldeném az adatlapot annak, aki ír, de kérem diszkréten kezelje, és adjon egy őszinte választ, így névtelenül, úgysem fogunk találkozni, meg kitujda honnan írt, de szeretnék őszinte véleményeket.



2016. nov. 27. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
1. az igazat mondják, emiatt már végképp nem lesz önbizalmad. De talán belátod, min lehetne változtatni. 2. Hazudnak, hogy növeljék az önbizalmadat, aminek később látod a kárát.
2016. nov. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

nem önbizalmat kell növelni, hanem megmondani mi nem jó rajtam, éppen az ellenkezője a cél az önbizalomnövelésnek


nekem most minden pénzt és energiát megér, hogy változtassak magamon

2016. nov. 27. 17:28
 3/10 anonim ***** válasza:

"nekem most minden pénzt és energiát megér, hogy változtassak magamon"

Miért csak most? Eddig nem érte meg?

2016. nov. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

eddig is, de most már idősebb is vagyok, befejezem a sulit pár hónapon belül, már nem sportolok versenyszerűen csak hobbiként, nincs egyszerűen életcélom. csak a szerelem amitől lehetne valami értelme az életemnek.

most az hogy letudjam a munkát minden nap az oké, de maradék időben mit csináljak? ráadásul nyilván lesz pénzem is, most is dologozk már suli mellett is, de nem tudom egyszerűen mit kezdjek vele, azon kívül hogy kaja, meg internet, tényleg nincs semmi ami érdekelne

most lehet hülyének leszek nézve, de ha több száz lájkot kapnék a képeimre, meg találkoznának velem a lányok akkor úgy érzem hogy érek valamit, értem el valamit az életben.

2016. nov. 27. 17:45
 5/10 anonim ***** válasza:
En kivancsi vagyok komolyan....
2016. nov. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"csak a szerelem amitől lehetne valami értelme az életemnek. "

Ezek szerint téged egy lány tudna csak boldoggá tenni. Úgy gondolod, hogy majd amint összejössz valakivel, varázsütésre eltűnnek a problémák és képes leszel boldog lenni? Nem másoktól kéne függnöd, hanem előbb elérni azt, hogy önmagadat boldoggá tedd. Mástól ezt elvárni rossz döntés.

2016. nov. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
küldheted
2016. nov. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem elküldheted.
2016. nov. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Küldheted
2016. nov. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kuldheted.

N

2016. nov. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!