Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is van így ezzel, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van így ezzel, hogy a sok csalódás miatt falakat emel maga köré, amit senki nem tud lebontani?

Figyelt kérdés
Mindenkit lepattintok, mindenkit elküldök, senkiben nem tudok már bízni. Most jött valaki, aki nagyon próbálkozik, minden létező módon megpróbált meghódítani, finoman, határozottan és így tovább és újra meg újra elküldtem. Most már azt mondja, hogy nem akar tőlem semmit és nem fog többet rám akaszkodni, de továbbra is látom rajta, hogy odavan értem, nem adja föl, ha kell akkor azt mondja, hogy már nem úgy tekint rám, csak azért, hogy a közelemben maradhasson. Gyökeresen megváltozott, sokkal komolyabb és érettebb lett. Eddig csak jót tett velem, mégis olyan nehezemre esik megbízni benne. Nagyon sokat vívódom emiatt. Kedvelem őt, mégis bunkó vagyok vele, elmarom magam mellől, ő mégsem haragszik rám, hanem ugyanolyan kedves. Nem értem, hogy ez hogy lehetséges.
2016. nov. 27. 09:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Egy g. Ci vagy
2016. nov. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
van, de nálam még jelentkező sincs, aki megpróbálná megtapintani a falat.. nemhogy elkezdené lebontani!
2016. nov. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Azért, mert igaz a férfiak nehezebben szeretnek meg egy lányt, de ha megszeretnek, akkor sokkal erősebb érzelmek vannak bennünk, mint a nőkben. Ő szeret téged. Azt szeretné, ha veled lenne, és még azt is elfogadja, hogy nem kell neked, de így is a közeledben akar maradni, mert még mindig fontos vagy neki. Az, hogy egy ilyen férfivel bunkó vagy, nagyon nem korrekt. Persze, nincs garancia a frigyre, de ha lehetőséget sem adsz neki úgy, hogy elmondásod szerint te is kedveled, akkor ne is várd a csodát, és ne is várd, hogy valaha ismét szeretni fogsz valakit.
2016. nov. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
26%
#2 senki sem szeret vaksötétben tapogatózni
2016. nov. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
te vagy a nő a történetben?
2016. nov. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Azért lehetséges mert ő igazán szerethet. A mai világban amikor már a második randin mindent akarnak a férfiak ez elég ritkaság. Hány éves?
2016. nov. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#4 és akkor én miért is szeretnék?
2016. nov. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25%
majd jön valaki, aki sokkal jobbképűbb mint az átlag, és csak emiatt te fogsz futni utána, ne félj...
2016. nov. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Én nem emelek újakat, épp csak a meglévőket erősítem meg. Eredményorinteltált ember vagyok, nem bírom, ha belefektetek egy csomó időt, energiát valakibe, aztán a végén megváltatja velem menetjegyemet a szopórollerre.
2016. nov. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Van így...

42.

2016. nov. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!