Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, titeket zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, titeket zavarna vagy taszítana, ha egy férfi hajbeültetésen esett át?

Figyelt kérdés

Elég ritkás hajam van már. Lassan de biztosan fogy és egyre inkább látszik már a fejbőröm. Nem ez a legnagyobb problémám, de elgondolkodtam a dolgon. (Hajnövesztő szerekkel nem értem el sikert, vagy nem a megfelelővel próbálkoztam. Adhattok tippet is akár.)


Több helyről hallottam, hogy egy nőt taszít, ha egy férfi kopasz, vagy ha ritkul a haja, foltok látszanak, stb. És hát én is belátom, hogy nem néz ki annyira jól. Bár ezért egy egész embert leírni szerintem túlzás, de hát egyre inkább a külsőségek számítanak a nőknek is. A nők férfiideáljai, modellek is dús hajúak. Ennek következtében a nők szerintem lenézik azokat akik nem felelnek meg a "pasiképnek" a fejükben.


A kérdésem az, hogy melyik a kínosabb, ha egy férfi hajbeültetésnek köszönheti, hogy dúsabb, átlagosnak nevezhető hajuk van vagy az, ha egy férfi kopaszodik? Melyiket vetik meg kevésbé a nők?


Kopaszodás alatt többféle eshetőségre gondolok. Akár a mickeyegérkopaszodás, akár a fejtetőn való hajhullás vagy a homlok növekedése vagy a teljes kopaszodás. Nyilván egyik eset résztvevői sem tehetnek magukról és bárkinek rosszul esik a visszautasítás vagy lenézés.


2016. nov. 23. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem a mikieger kopaszodas tetszik. Ujabban a fodraszok is olyanra borotvaljak a nem kopaszodo fetfiskat,fiukst.

Engem nem zavarna a hajbeultetes sem. Ha foltokban kopaszodsz,akar rovidre is nyirhatod,ha jol all. Az egyszerubb megoldas.

N

2016. nov. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Engem zavarna,bocs.

19/L

2016. nov. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kíváncsicska ***** válasza:
Attól függ.Ismerek egy pasit (látásból) nagyon kopaszodott és fiatal.Folyamatosan kopaszra volt nyírva a haja e miatt.De gondolt egyet és csináltatott beültetést.Na az annyira "jól"sikerült,hogy paróka hatása lett.Ilyen esetben tuti zavarna.Amúgy nem gondolom hogy ezen kell múlnia egy kapcsolatnak
2016. nov. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem normális nőnél teljesen elfogadható, mivel nem te tehetsz róla.

Tizen-huszonévesen kicsit fura igaz. Ismertem ilyet az iskolában, akinek nagyon fiatalon már ritkult a haja. De tény, hogy a huszonéves nők nem lesznek túl toleránsak.

30-40 fölött pedig ez már szinte átlag.


Még egyszer mondom, ez nem a te döntésed, genetika, ez van és kész. 30 fölött pedig a nők is már sokkal megértőbbek, mert akkor már az igazi társat keresik, apajelöltet és kevésbé tudja őket elbolondítani egy alfahím. Bár hozzáteszem az alfahímek szoktak a legjobban kopaszodni ha jól tudom a tesztoszteron miatt.


Nekem volt már kopaszodó és dús hajjal rendelkező párom is. Alapban ez nem szempont. Inkább az, hogyan tudja hordani. Egy kopaszodó/teljesen kopasz pasi is tud nagyon vonzó lenne ugyanúgy, ahogy egy dús hajjal rendelkező pasi pedig visszataszító. Inkább a kishitűség, önbizalomhiány, félszegség, ami abból ered, hogy kevesebbnek érzed magad emiatt, na inkább ez lesz a gond az ismerkedésnél.

2016. nov. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nekem is hajbeültetésem volt és az ég világos senki nem tud róla, csak az orvosok akik titoktartási nyilatkozatot írnak alá.


Megcsinálod kiveszel kb 2 hét szabit amíg vörös a fejed szépen otthon maradsz, aztán amíg nem sűrűsödik be géppel vágod magadnak, vagy fufrut növesztesz (ha csak kisebb helyre ültettek be) és senkinek nem fog feltűnni.


Arra vigyáz ha fehér férfi vagy akkor mindenképpen ívelt hajvonalat kérj, különben nagyon természetellenes lesz. (De ezt az orvosok el is fogják mondani)

2016. nov. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Jaj bocsi, ha nagyon látványosan kopaszodtál akkor valószínűleg fel fog tűnni sokaknak hogy újra van hajad :D


De csak az ismerőseidnek, ismerkedésnél senki nem fogja látni, és nem kell soha elmondanod.

2016. nov. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Nem vagyok még 30-40 éves és nem szeretnék 5-10-20 évet várni csak azért, hogy beleérjek abba a korosztályba, akinek már nincsenek olyan magas elvárásai a külsőségekkel kapcsolatban.


Nem először olvasom ezt és mindig lehangol. Vigasztalásnak szánják, hogy 30-40 éves nőknek már nem számít a külső, de nekem rosszul esne, hogy valaki "túl van mindenen", elfogad engem párjául, mert kell egy apa a gyerekeinek. Szóval várjam ki, amíg egy nővel lefekszenek a "jó pasik" és utána talán én is sorra kerülök? Hát ennél már a semmi is jobb.

2016. nov. 23. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!