Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert csak szexet akarnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csak szexet akarnak a ferfiak es kapcsolatot nem?

Figyelt kérdés

Akar mennyi pasival ismerkedtem az osszes csak szexet akart...az okes hogy jo pasik de attol meg mindig csak a csunya noket kapjak meg szexre. Mar bocsi de attol, hogy olyan jol neztek ki 10-bol egyszer osszejon egy egyejszakas, es az is olyan lannyal akivel nem szivesen mutatkozna senki. Miert jo ez nektek, csunya lanyokkal egyejszakas, mint ink jo csajjal normalis kapcsolat?

(Tisztelet a kivetelnek)



2016. nov. 19. 22:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
47%

"Legalább 10 de inkább több privit fogsz most kapni, ahol puncsolnak neked a kiéhezett pasik komolya kapcsolatért."


Világosan kiderül, hogy a kérdező az ún. "jópasikra" hajt, tehát hiába fog kapni 10 privit, akik ilyeneket küldenek azok általában nem a jópasi kategória :)

2016. nov. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy maga Brad Pitt fogja őt személyesen felkeresni, de fiatal független és esetleg nem is olyan rosszképű jelentkezőből 1 perc alatt adódik tucatnyi :D
2016. nov. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
58%
A nők többsége ezt az érzést váltja ki belőlem: egyszerűen nem tudok velük elképzelni komoly kapcsolatot. Tisztelet a kivételnek, persze.
2016. nov. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
75%
Aki meg kapcsolatot akar, el se jut az ágyig.
2016. nov. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Nem mondod :D ***** válasza:
71%
Kívül lehetsz szép, ha belül rohadt vagy...arra nem gondoltál, hogy talán ezért nem kell nekik komoly kapcsolat veled? :)) Szerintem nincs semmi érdekes vagy vonzó a személyiségedben és ezért akarnak mindig csak szexet tőled. Lepontozhatsz, mert pontleszarom :))
2016. nov. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Szted pont nem lesz.rom a velemenyedet
2016. nov. 19. 23:32
 17/23 A kérdező kommentje:
Nem en pontoztalak le... annyira lesz.rom amit mondasz
2016. nov. 19. 23:39
 18/23 anonim ***** válasza:
50%
Mert semmire nem vagytok jók. Párkapcsolatból analfabéták vagytok, egy szendvicset nem tudtok "megfőzni", a világban történő dolgokhoz meg hozzá sem szagoltok, az gondot okoz nektek, hogy Afrikát megtaláljátok a világtérképen. Amikor meg ráleltek a mellettetek tűzön-vízen-jóban-rosszban kitartó faszira, azt meg orrba-szájba megcsaljátok. Mire vagytok ti jók, úgy őszintén? Semmire sem.
2016. nov. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Ugy latom teged nagyon kihasznaltak amiert ez a velemenyed a nokrol. Sajnalom tenyleg
2016. nov. 19. 23:43
 20/23 anonim ***** válasza:

Én nem ronda nőket kaptam meg egyéjszakásra, rondákkal le sem feküdnék.


Egyébként nyitott vagyok kapcsolatra, csak nehéz olyan nőt találni, akivel megfelelünk egymásnak.

2016. nov. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!