Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ma egy stabil párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma egy stabil párkapcsolat kialakitásához mekkora nettó összegű bevétellel kell rendelkezni egy férfinak?

Figyelt kérdés
2016. nov. 15. 19:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
21%
kb 300e.ft.nettó,lakás,autó.
2016. nov. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
12%
Az az autó lehetőleg BMW legyen.....
2016. nov. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
19%
lehet az lexus,audi,mercedes csak 1-2 évesnél nem több
2016. nov. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%

140000 Ft

16 éves Volkswagen POLO :DD

Még nincs saját ház,

Pályakezdő vagyok

25 éves vagyok

2016. nov. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%

Párom 90e-t keresett, amikor összejöttünk (én 150e-t). Még jogsija sem volt (nekem sem), nemhogy autója meg háza... nagy jöhetnek a lepontozók.

26/N

2016. nov. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
Ez nagyban függ attól, hogy milyen nővel szeretnél kapcsolatot...
2016. nov. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem olyan 250-300 ezer nettó körül. Ha ez nincs, akkor más téren kell olyant virítani, amitől nedvesedik a bugyi.


5: Ha 20 évesek voltatok akkor, talán még el is hiszem.

2016. nov. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
42%

Havi 9-10 ezer euró. Saját lakás (minimum 150 nmtől kezdődően), plusz egyéb ingatlanok (nyaraló pl., vagy befektetésre szánt ingatlanok - szeretem, ha több lábon áll a párom), saját, hitelmentes autó (lehetőleg BMW, Lexus illetve ehhez hasonlo márkák - alább ne adjuk, légyszíves, a kényelmet szeretem), emellé pedig sosem árt néhány diploma, ès néhány cèg - amelynek termeszetesen o a tulaja -, mert 9-10 ezer eurobol nem megyunk messzire hosszutavon...


Es akkor most varom, kinek jon at az ironia egy ilyen kerdesnel :').

2016. nov. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen nővel akar kapcsolatot.

Például egy exmodellhez minimum amerikai elnöknek kell lenned.

De ha csak sima szerelmi alapokon nyugvó kapcsolatot akarsz, akkor nem ez számít.

2016. nov. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
54%

27 éves vagyok, külsőre-belsőre eléggé rendben a nők számára. Barátnőm 22 éves egyetemista, aki nagyon csinos.

Nettó 170-et keresek banki munkával. Mondjuk a csajozással akkor sem voltak gondjaim, amikor csóró egyetemista voltam én magam is.


Szóval amikor havi 70-ből élő kollégista voltam huszonpár évesen, akkor is volt hogy szebb lányokat döntöttem meg, mint amilyen szép a mostani barátnőm (pedig ő is elég jól néz ki).


Nagyon nagy vagyon/fizetés inkább azoknak kell kompenzációként akik külsőre nincsenek a toppon (nem elég magasak, izmosak, jóképűek) vagy belsőre nincsenek ott (nem elég férfiasak, jó dumásak, tökösek, magabiztosak, kezdeményezőek). De akiknek ezekkel nincs gond, azoknak nem kell milliomosnak lenni egy tényleg szép és szerető nőért.

2016. nov. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!