Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el, hogy sosem lesz komoly kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Volt már 3 szexkapcsolatfélém, de komolyat senki nem akar velem. Indoknak sokfélét mondtak már, hogy nagyon aranyos vagyok, kedves, de nem érzik azt a pluszt, nincs meg az összhang, nem érzik azt, hogy nem tudnának élni nélkülem, hogy furcsa vagyok, hogy nincs meg az a mély vonzalom, stb.

Külsőre nagyon sok pasinak bejövök, és csomóan randira hívnak, de utána nem nagyon jelentkeznek, vagy megmondják, hogy szexben benne lennének, de másban nem.


Én viszont nem megyek bele ilyesmibe az utóbbi időben, szóval már több, mint 2 éve vagyok szingli.

Hogyan barátkozzak meg a szingliséggel? Valaki tudna ajánlani valami jó hobbit, vagy akármit?


21L


2016. nov. 12. 22:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ez elfogadhatatlan.
2016. nov. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Egyelőre én is hasonló vagyok.. csak a szexre kellek a pasiknak, amibe nem megyek bele és lelépnek. Sajnos még nem jöttem rá, hogy mi lehet a baj velem

23L

2016. nov. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Én sem tudok rájönni. Mert amiket mondanak, csak kegyes hazugságnak tűnnek.
2016. nov. 12. 22:24
 4/17 anonim ***** válasza:
Ez egy folyamat, amin akkor mész át, amikor megvonsz magadtól mindenféle másik féltől kapott törődést, legyen az szex, szerelem, gondoskodás. Nekem sikerült.
2016. nov. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hát nekem egyik sincs az életemben, mégis elég szar érzés.
2016. nov. 12. 22:29
 6/17 anonim ***** válasza:
31%
Nem szoktál Te naponta hasonló jellegű kérdéseket kiposztolni véletlenül?
2016. nov. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Azért megnéznék rólad egy képet. Még is mi lehet a bibi 21f
2016. nov. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Régen írtam már ki kérdést.

A külsőmmel nincsen baj.

2016. nov. 12. 22:34
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
privibe belinkeled? :D
2016. nov. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
42%
Mit lehet tudni rólad? Írd meg akár itt, akár privátban, hogy milyen természetű vagy, mi az érdeklődési köröd, hogy reagálsz, ha valaki közeledik feléd, mivel teltek el a jobbnak megítélt randijaid. Így olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy ugye, hogy a Gabi összeillik a Petivel? Te tudod, miről van szó, de mi ugye nagyon nem.
2016. nov. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!