Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiuk, lányok nektek ez miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, lányok nektek ez miért olyan nagy baj? Miért nem szeretitek, ha valaki a lehető legszínesebben éli az életét? Miért frusztrál ez titeket?

Figyelt kérdés

Tegnap feltettem egy kérdést, amiben leírtam az általam "tökéletesnek" vélt női főleg belső tulajdonságokat. Rengeteg kritikát kaptam, hogy a leírt tulajdonságok alapján nekik nem kellene egy ilyen nő. Egyrészt egyetértek, mert nyílván mindenkinek más az ízlése, más jön be mindenkinek. De azon döbbentem meg, hogy azt írtam hogy 2 diplomás a csaj, 3 nyelvet beszél, rengeteg hobbija van.... egyszóval színes életet él. Miért baj ez ha valaki kihasználja az életet, és a lehető legtöbbet hozza ki magából, és sok mindennel foglalkozik?


Itt a kérdés: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randiz..



2016. nov. 1. 12:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én mièrt nem mert 0diplomàm van 1szóbeli nyelvizsgàm.
2016. nov. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha őt nem zavarja az, hogy nekem nincs színes életem és mellé szimpatizálunk egymással, tudunk értelmesen beszélgetni, tudjuk egymást szeretni, akkor semmi gond nincs ezzel.

Valószínüleg frusztrálja őket az, hogy ők nem beszélnek annyi nyelvet, nincs nagyon hobbijuk és azt hiszik kevesek lennének, ami egy nagy tévedés szerintem. Én örülnék, ha a barátnőm szeretne sok mindent csinlni, legalább engem is kihuzna a szürke napjaimból. :)

2016. nov. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!