Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti szeretitek az otthoni randikat, vagy inkább a beülős helyekre szavaztok?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva én eléggé feszengek a kávézókban meg éttermekben az ismerkedés elején, folyton úgy érzem ilyenkor, hogy mindenki minket figyel. Ezért volt már olyan, hogy feljött hozzám a pasi, de csak beszélgettünk, filmeztünk, meg főztem valamit, úgyhogy otthon ettünk.


Nektek ez unalmas lenne?


2016. okt. 11. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem lenne unalmas, de nem mennék első randin lakásra az is biztos!
2016. okt. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyira jó ezt olvasni. Én is ezt kedvelem jobban, a kávézós-feszengős "randik" nekem lelkieg megterhelőek. Esetleg még egy szép parkban vagy parton is oké...
2016. okt. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva ezen meglepődtem. Nem gondoltam hogy ilyen van. Első randin ez elég fura. Mármint tetszik az ötlet, csak úgy lennék vele hogy ez egy lány részéről tuti tabu terv.
2016. okt. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Beülős helyeket én sem szeretem, inkább az olyat, ahol lehet sétálni, vagy egy padra leülni, de mindenképpen valami nyugodt, kültéri helyet. Mondjuk így ősszel az időjárás nem annyira kedvez ezeknek :/

Az otthoni randi is egyébként jó amúgy, nekem tuti nem lenne unalmas :) Csak ugye első randira lakásra felhívni annyiból rossz csak, hogy rögtön azt gondolná, hogy megfektetni akarnám mindjárt. :/ (második randi mondjuk már lehet lakásos.)

20/F

2016. okt. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen jó. Engem a kávézók néha azért feszélyeznek, mert attól félek, nem hallom rendesen a másikat a háttérzaj, csörömpölés, háttérzene miatt. Rendben van ez nagyon is.
2016. okt. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó lenne, ha lenne ilyen. Elég sanszos ha ezt így előadnåm, hogy akár nála akár nálam, filmezzünk, főzzünk, tuti " ez csak meg akar farkalni disznó pasi" lennék.
2016. okt. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#6


De ez így miért? Pár bunkó ösztönlény miatt szívnak a normálisabbak

2016. okt. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Természetesen nem első randira gondoltam, hanem ha már kicsi jobban ismerjük egymást.
2016. okt. 11. 20:57
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem bármelyik megfelelne. De megbeszélnénk a kiszemelttel :)
2016. okt. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tudom ajánlani a Sirius teázót, ahol el tudtok úgy különülni, hogy ne lásson senki, esetleg csak futólag. Van barlangos része, ahová egy létrán tudtok felmenni, és az 2 személyes, illetve van egy gardrób szekrény, ami egy másik helységbe vezet, arról nem is tudnak túl sokan. Így nem is vagytok otthon, de nem is bámulhat senki.
2016. okt. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!