Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiuk. , , Szeretitek" a randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk. , , Szeretitek" a randi elott eltunos vagy randira el sem jövő lanyokat? Vannak sajnos boven.

Figyelt kérdés
2016. júl. 14. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Te hülye vagy?
2016. júl. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Az #1 választ 100%-ban hasznosnak tartom.
2016. júl. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Randira csak akkor megyek, ha a lány akarja nagyon, mondjuk úgy, hogy könyörög érte.
2016. júl. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

tudod te mi a randi lényege???

mert a kérdésedből az jön le, hogy baromira nem...


23F

2016. júl. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Ez milyen kérdés màr.Igen nagyon szerete..... UTÀLOM ŐKET HÀNYINGEREM VAN AZ ILYEN LÀNYOKTÒL.... elmondom miért, nem azzal van a baj, h nem akar elmenni hanem azzal van a baj ahogy "közli" nem megy el randira, hitegeti a màsikat h igen szeretnék de közben nem.... mert fél h megbàntja, most nem tudom ki h gondolkozik! De nekem példàul szarabb lenne h ilyen eszközökkel szórakozik a màsikkal -.-" Miért nem lehet azoknak a férfiakkal annyival megtisztelni h normàlisan ismétlem NORMÀLISAN megmondani h nem -.-" és nem szórakozni,és időt húzni. Remélem sok làny aki ezeket a módszereket csinàlja ennek hatàsàra megvàltozik picit jó irànyba Hahahaha :"D én kis naiv... Várom a férfigyűlőlő brigàdtòl az indokolatlan lepontozàst...
2016. júl. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen lenne (még nem volt) - nagyon rosszul érezném magam és okolnám magam hogy értéktelen vagyok, és egy időre betegessé nnőne a bizalmatlanságom. De aki így megaláz az utána számomra halott.
2016. júl. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amekkora libák ezek mindenre igent mondanak, hitegetnek, de nem őszinték egy cseppet sem
2016. júl. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!