Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők ha egy srác rátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők ha egy srác rátok írna Facebookon csak úgy tök ismeretlenül és ha normálisan kezdeményezné a beszélgetést, akkor szóba elegyednétek vele (persze ha csak nincs valakitek)?

Figyelt kérdés

Illetve srácok volt már olyan aki a fent említett módszerrel ért el valami pozitívat egy hölgynél?

Igazán hálás lennék ha valaki tudna ehhez valami tanácsot/tapasztalatot mondani.



2016. nov. 1. 01:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Tök ismeretlenül jelöltek már be, gondolom a későbbi szándék az ismerkedés lett volna. soha senkit nem jelöltem vissza ismeretlenül -kivéve egyet. Váltottunk pár levelet, egyértelmű volt az ismerkedési szándéka. Megnéztem az oldalát, majd mégis visszariadtam és töröltem.Kapcsolatban állok, és ez az oldalamon is nyilvános.. Azóta is eszembe jut mi lett volna a folytatás.

Nincs nagyobb rizikó mint az online társkeresésnél. Ha valaki szeretne ismerkedni és szimpatikus az illető, miért is ne?

2016. nov. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem. Soha nem is szoktam válaszolni. Eleve minden kèrdès azzal indul, hogy "van barátod?". Sokszor köszönès nèlkül. Szerintem nagyon gáz.
2016. nov. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Igen

Lány

2016. nov. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
63%
Nem. A Facebook nem társkereső oldal, így nem fogom annak használni.
2016. nov. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!