Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok kommunikatív ember, akkor már nem is lehet párom, igaz?

Figyelt kérdés

Egyszerűen úgy nőttem fel, hogy se családon belül, se másokkal nem kommunikáltam. Elvoltam a magam kis világában, ezért sosem igényeltem a kommunikációt hosszú távon.

Volt barátnőm, de vele se volt túl sok kommunikáció.

Nem tudom, de valahogy nem érdekel úgy semmi és nekem nem lét elemem a kommunikáció.

Gondolom fel is adhatom?



#kapcsolat #párkapcsolat #Elzárkózás #beszédtelenség #kommunikációs hiány
2016. okt. 27. 19:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Akkor vonulj egy némasági kolostorba. Egyébként ha bem használod a beszédet akkor el fogsz tudni felejteni beszélni.


Pl nagymamám is legalább 10 évig élt egyedül. A vége felé már alig tudta kifejezni szóban magát. Most idősek otthonában él, de beszédkészség fokozatosan romlik. Már csak nyögdécsel és próbálja kifejezni magát kisebb sikerrel.


Ha ez az elrettentő példa az életcélid akkor gratulálok. Ez a te döntésed.


De jól jegyezd meg, amit nem használunk azt elfelejtük.

2016. okt. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Jó nem értetted a lényeget..
2016. okt. 27. 21:28
 13/17 Diavolino44 ***** válasza:

Egy olyan társadalomban élsz, ahol ha nem tudsz kommunikálni, akkor kb halott vagy kivéve, ha abba 10-15%ban vagy benne, akiknek olyan a munkájuk, hogy minimális kommunikációval is el vannak.

Az egyik kommentelővel nagyon egyetértek, ez a te dontesed, es most azert vagy itt. Mert siránkozni akarsz!

Kommunikáció, ket dologgal fejleszthető, legalábbis szerintem, az egyik a sok olvasá, hogy legyen egy rálátásod a témákra. A másik pedig a gyakorlás, pofázni, mégha kényelmetlen is! De te nem ezert vagy itt..

2016. okt. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Most nincs kedvem sokadszorra is elmondani az életem.

De lényeg: Gyereknek majdnem meghaltam. Aztán kisegítős lettem, kevés ember közé jártam iskolába.

Mivel ott eléggé lezüllött emberek voltak, nem is igazán érdekelt, hogy barátságokat kössek. Persze, attól függetlenül volt, csak nem örök érvényű barátságok voltak.

Mikor tovább mentem suliba, ott se érdekeltem soha senkit.

Visszahúzódó voltam, még a mai napig is, bár talán ma már annyira nem, de van bennem.

Mindig bántottak, mert nem voltam olyan mint ők, ezért sem akartam végül barátkozni senkivel.

Nekem nem az volt az életem, hogy bulizzak, alkoholizáljak, kimenjek hülyéskedni az emberekkel.

Nekem ez a viselkedés nem tetszett.

Meg végül csak azért akartam párt magamnak, mert 6 éve elvesztettem az édesanyámat, és rájöttem, hogy mennyire egyedül vagyok a világon. Szoktam beszélgetni emberekkel, de nem nőkkel/lányokkal.

2016. okt. 27. 21:41
 15/17 anonim ***** válasza:

Nincs összefüggés.

Nem kell kommunikatívnak lenni elegendő kommunikációs készséghez.

2016. okt. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Te introvertált vagy ezért introvertáltat kell keressél ennyi.


[link]

2016. okt. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Azóta mi a helyzet?
jan. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!