Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok kommunikatív ember, akkor már nem is lehet párom, igaz?

Figyelt kérdés

Egyszerűen úgy nőttem fel, hogy se családon belül, se másokkal nem kommunikáltam. Elvoltam a magam kis világában, ezért sosem igényeltem a kommunikációt hosszú távon.

Volt barátnőm, de vele se volt túl sok kommunikáció.

Nem tudom, de valahogy nem érdekel úgy semmi és nekem nem lét elemem a kommunikáció.

Gondolom fel is adhatom?



#kapcsolat #párkapcsolat #Elzárkózás #beszédtelenség #kommunikációs hiány
2016. okt. 27. 19:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
igaz. sajnos a bugyit le kell beszélni a nőkről, ahhoz meg szóf*sónak kell lenni.
2016. okt. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, és nekem se nagyon akar párkapcsolat összejönni.

25/l

2016. okt. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Én már 28 vagyok. Jó, ha van barátnőm, nem azt mondom, beszélgetek vele. De én beérem azzal is ha valaki csak bújik és néha társalgunk.
2016. okt. 27. 19:47
 4/17 anonim ***** válasza:
33%
A csendesebb srácokat mindig kerülik a nők, mert vagy furcsának, vagy pszichopatának, vagy elmebetegnek, vagy élhetetlennek, vagy szerencsétlennek, vagy lúzernek gondolják. A tapasztalat úgy mutatja, hogy a nagypofájú kangörcsös hülye gyerekre sokkal jobban tapadnak.
2016. okt. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Mondjuk engemet már amúgy sem érdekel. Mert feladtam. Én senki kedvéért nem fogok megváltozni. Nem vagyok olyan, nem is szeretek olyan lenni. Engem nem vonz a pofázás.

Volt már hogy órákat elbeszélgettem valakivel, de ettől függetlenül én nem tudom beleképzelni magam ilyen helyzetekbe.

Ez van.

2016. okt. 27. 19:57
 6/17 anonim ***** válasza:

Onnantól kezdve, hogy teljesen a magad ura vagy, tehát már nem a szüleid nevelnek téged, onnantól kezdve, MINDEN FELELŐSSÉG A TIÉD! A többi csak hárítás és kifogás!


Képtelen vagy felelősséget vállalni azért, hogy tulajdonképen olyan vagy, amilyen. Nem takarózhatsz azzal, hogy családon belül nem volt sok kommunikáció.


Akkor ez azt is jelenti számodra, hogy saját magad önszorgalmából nem is kell nyitnod efelé, hogy változtass ezen a rossz dolgon?


másik példa: ha a családban mindenki lusta egészségtelen életmódot folytat, ebből kifolyólag betegesek is, akkor ez számodra a követendő minta? tehát akkor te is ilyen lusta beteges egészségtelen életmódot folytató személy akarsz lenni?


Vannak nagyon hasznos kommunikációt fejlesztő könyvek, programok, előadások, ha változtatni akarsz, és nem akarsz egy lusta életképtelen befelé forduló magányos ember lenni, akkor hajrá. Minden csak rajtad áll, vagy bukik.


De ha nem akarsz változtatni, akkor kérlek, legalább ne panaszkodj, és ne picsogj, mert ezt te választottad!

2016. okt. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kommunikálós és nem szeretem a kommunikációt. Ergo, nekem nincs rá szükségem. Megszoktam a csendet, hogy nem beszélgetem senkivel úgy. De mindegy is, mert úgy sem akarok senkit.
2016. okt. 27. 21:01
 8/17 anonim ***** válasza:
Egy pillanat alatt el tud varázsolni embereket egy másik embernek a tekintete. Abban ott van minden. Hallottam már olyat, hogy valahol találkozott egy pasi meg egy csaj. A csaj már elindult, de a pasi utánarohant, mert érezte, hogy ő lesz álmai asszonya, elérte, hogy megálljon, telefonszámot cseréltek, és már született közös gyerekük is. És nem olyan hely volt ahol találkoztak, hogy mindennap megfordult volna ott a csaj. Szerintem másik város is volt, mintahol ő lakott. Rádióban hallottam ezt a sztorit.
2016. okt. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, annak mi köze bármihez is? Ez nem a kommunikáció hiányáról szólt. Hogy nem vágyik rá.
2016. okt. 27. 21:19
 10/17 anonim ***** válasza:
metakommunikáció is van pl
2016. okt. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!