Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet velem baj? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem baj? Miért nem nyitottak felém a lányok?

Figyelt kérdés

Az a gond, hogy megpróbálok a neten ismerkedni lányokkal, de nem igazán engedik, hogy közelebb kerüljek hozzájuk.(vagy szó nélkül eltűnnek, vagy alig írnak vissza). Igaz, hogy minden esetben nagy volt köztünk a távolság, és külsőm se jó, de szerintem más is áll a dolgok mögött, de így csak találgatni tudok.


Lehet, hogy túl nyomulós vagyok nyálas vagyok, ha már az elején kedves vagyok, és esetleg azt is elmondom, hogy tetszik? (sajnos ösztönösen ilyen vagyok) A másik, hogy túl hamar felhoztam a találkozást, és mivel a párkapcsolati témából indult a beszélgetés, elmondtam általánosságban, hogy a távkapcsolatról vannak kétségeim, de valamikor működhet.


Ezekkel rontom el a dolgot?



2016. okt. 26. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Igen.

Nem szabad olyan nagyon kedvesnek lenni azért velük,persze bunkónak sem.Magabiztosság és határozottság,meg egy kis titokzatosság,azt imádják a nők.Ha van rá lehetőséged,ne interneten ismerkedj,írásban iszonyat nehéz lehet meghódítani valakit.

2016. okt. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Internetes ismerkedéstől mégis mit vársz? Az emberek javának csak időtöltés. Elég egy rossz profilkép és már ki vagy ikszelve. Élj inkább és szerezz hús vér csajt, ne netpajtit.
2016. okt. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Két fontos dolog van, amit te eddig nem vettél észre:


1. Nagy köztetek a távolság

2. "Külsőd se jó"

2016. okt. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, sejtem, hogy interneten ez a probléma, de más lehetőségem nem nagyon van.


#3: Észrevettem, csak ezekről nem én tehetek, és nem tudok rajtuk változtatni, most azokat próbáltam kiemelni, ami rajtam múlik, hogy azért minden tőlem telhetőt megtegyek.

2016. okt. 26. 20:02
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A külsőn is lehet változtatni.

Arcszőrzet, frizura, fogyás/hízás is változtatja az arcot, az is számít hogy szemüveges vagy-e vagy sem. Szóval igenis lehet változtatni.

Ha valami ronda szemölcs, anyajegy van rajta azt is el lehet távolítattni rutin eljárásban heg nélkül, szemöldököt egy kozmetikus kitudja szedni férfiasan is.

Ha ezek közül csak néhányat megteszel, akkor sokat változhat az arcod jó irányban.

2016. nov. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

igen, férfinak könnyű változtatni az arcán, mert simán növeszthet szakállat. Öltözködéssel, edzéssel meg aztán szintén elég sokat meg lehet oldani. de persze akarni kell, nem csak várni a sült galambot.

Ha mondjuk olyan típus vagy, akinek már a profilképéről is süt a túl kevés önbizalom, akkor viszont olyan nőt keress, aki szintén ilyen. Ne a legszebb, legmagabiztosabb lányokat akard meghódítani.

2016. nov. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Tény, hogy nagyon számít a külső, csak felmerült bennem, hogy a személyiségem miatt sem vagyok sikeres, de mivel tényleg nem sok esélyt adtak, hogy megnyíljak, inkább az előbbi a nagyobb gond.


Úgy igazán egyik lány sem az a nagydumás plázacica kinézetű, de azért szépek voltak

2016. nov. 20. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!