Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » MI a helyzet a vakrandival?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI a helyzet a vakrandival? Lányok, mennyi idő után vagytok nyitottak egy randira ha egy normális sráccal beszélgettek virtuálisan?

Figyelt kérdés
25/F

2014. jún. 26. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Exem így ismertem meg. Kb. 2-3 hétig úgy beszélgettünk, hogy nem láttunk egymásról még csak egy képet sem. Aztán kb. átváltottunk facebookra, hogy egy picit személyesebb legyen, miután kezdtünk komolyabban megnyílni egymás felé.

Nekem mindenképpen fontos, hogy előtte lássak róla pár képet, muszáj egy konkrét személyhez kötnöm azt, amit megtudok. (És itt nem arról van szó, hogy a külső alapján ítélnék. Ha így lenne, előtte nem beszélgettem volna vele olyan sokat, fotók nélkül.)

2014. jún. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez egy sikerstory :)
2014. jún. 26. 23:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha mar beszelgetes kozben erzem azt, hogy egy hullamhosszon vagyunk, akkor akar 1 het. Ha annyira nem, akkor 2-3 het, de ez nem jelent semmit, van aki tok mas FBon, mint eloben..
2014. jún. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen sok ember van aki "kiadja magát" valakinek, aki nem is ő. Ezért is született a kérdésem, érdekelt ki hogy gondolkozik róla! :) Tehát a bűvös 2-3 hét ami reális! :)
2014. jún. 27. 09:15
 5/5 anonim válasza:
Hát én kb.3-4 hét :)
2014. jún. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!