Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon érdekelne egy úrnő-szol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon érdekelne egy úrnő-szolga kapcsolat. Vannak itt olyan lányok, akik nyitottak az ilyesmire?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokakat ez nem vonz, de hátha mégis vannak ilyenek. Nem feltétlen párkapcsolatra gondolok (de nincs is kizárva), hanem lehet ún. baráti kapcsolat is, amiben ezeket a szerepeket vállaljuk be. Lányok, van köztetek olyan, akinek ez bejön? :P


Amire gondolni kell ez alatt, hogy a lány parancsol, a fiú engedelmeskedik neki, de természetesen kimondatlanul odafigyel minkét fél arra, hogy ne legyen lelki tiprás. Fontos a jó kedv mindkét fél részéről, hogy örömmel vannak a szerepükben, és hogy tudják is a másikról, hogy tetszik neki amiben van. Másrészt szó sincs arról, hogy a fúnak ne legyenek elképzelései, ötletei, kezdeményezései, hanem ezen az utasításon, a fiún való játékos hatalmaskodáson, meg a büntetéseken lenne a hangsúly. :P


25/F



2014. szept. 3. 00:13
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Azt hiszem én a tükörképed lehetek ilyen téren.:D
2014. szept. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ez mit jelent egészen pontosan? :P :D
2014. szept. 3. 00:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, hogy vinnék pórázon egy kedves hölgyet mielőtt szétélveztetem kikötözve.:D
2014. szept. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja vagy úgy. :D Akkor nem hozzám illő tükörkép vagy. :D
2014. szept. 3. 00:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Ellentéted ha úgy tetszik:D
2014. szept. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a tükörkép az nem az ellentét de m1
2014. szept. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!