Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Te mindig ilyen kedves vagy?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Te mindig ilyen kedves vagy? " kérdésre hogy válaszolnál?

Figyelt kérdés
Ha egy lányismerősöd megkérdezi tőled, hogy reagálsz rá? Nyilván az a variáció érdekel, ha egy olyan lányról van szó, aki nagyon is tetszik. :D
2016. okt. 21. 23:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem. Mindenkinek vannak jobb-rosszabb pillanatai-napjai, és hát én is csak emberből vagyok.
2016. okt. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
"igen, próbálok mindig az lenni, főleg veled" *_*
2016. okt. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Baratzona?? En szingli koromban evekig kedves pasit akartam,de bunkozok tapadtam,igy leraztam oket. Aztan jott a mostani elettarsam es kedves volt: szoval nem bizti,h baratzona! Rolam sokan azt gondoltak,h a bunkozast szeretem.


Amugy ez egy egyszeru kerdes. Valasz: "Mindenkivel kedves vagyok."

N

2016. okt. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Titusztitusz ***** válasza:
Azt válaszolnám,hogy "azzal aki megérdemli,és méltó rá,én mindig maximálisan kedves szoktam lenni"...
2016. okt. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem, többnyire egy segg vagyok
2016. okt. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!